Son Konu

2 Aylık Macera bitti bizimkisi bir YAZ MASALIYDI!!!

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Başlıkta da belirttiğim gibi 2 aylık ilişkim bitti

2 Ay da doğrusu kimsede yaşamadığım şeyleri yaşadım bir an kendimi kandırmaya başladım bu kız evet evet bu kız dedim işte benim hayalimde ama kız bu dedim fakat işte yanıldım doğrusu kafamda çeşit çeşit bir sürü soru vardı çok problem vardı lakin ben bunların hepsinin üzerinden geldim ve o problemleri kapattım ben kapattığımı sanıyordum daha açık konuşmak gerekirse

3 4 gündür hiç görüşmedik mesaj dahi atmadı bende ses etmedim ailesi ile problemleri vardı çünkü her neyse bu gün mesaj attı 15 dakika önce defalarca aşkım diyen kız can diye mesaj attı zaten anlamıştım bir şey olacağını fakat efendim dedim ve ben terketmek istiyorum dedi bende iki üç bir şey yazdım kendine iyi bak yazıp bittirdik daha açıkçası o bittirdi

Bu olay 3 4 hafta önce olsa sahiden bitmiştim fakat şuan yalnızca tek sorun niye terk ettiği o kadar umursamıyorum lakin aklıma geliyor sonuçta

Zaten çok ahenksiz bir çifttik çevremiz bize şaşırıyordu siz nasıl sevgili oldunuz filan diye gülüp geçiyorlardı gerçekten gülüncek haldeymişiz her neyse 2 aylık yaz masalıı bitti üzgünmüyüm ehh işte terk edilen biri nasıl olursa öyleyim

iyi akşamlar

Üst Alt