Son Konu

İntikam elde etmek istiyorum.

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
2 sene önce bi kızla tanıştım çok sevdim ve bi şekilde ayrıldık işte yan bu zaman zaafında sayısız aldatıldım ve sayısız kazık yedim adam yerine konmadım resmen oynatıldım daha sonra beni bi başka biri için terketti neyse ana konu aradan 1 yıl geçtikten sonradan karşıma çıkması ve bi hata yapıp bekaretini kaybettiğini söylemesiydi Bunu yeniden kabul ettim ve tekrar benzer şekilde yediğim kazıklar hiç bitmedi Güvenimi boş yere çıkardı Bende onun güvenini boş yere dışında tutmak istiyorum Bana söylediği bu sırrını yaymak istiyorum Hatta ailesine anlatmak istiyorum Bakire olmadığına %99 eminim sebebleri şunlar;
1) böyle bişeyin şakası olmaz
2) ne süre korkutma etsem söylicem diye daima yalvardı söylememem için
3) bu konuda çok dar olması ve bizdeki tecrübeleri
4) tavırları ve sürekli beni istediğini söylemesi (cinsel anlamda) bakire olmadığının öteki bi kanıtı
5) cinsel beraberlik yaşamasakta bakire olmadığını anlayacak değin küçük bişey yaşadım onla (ayrıntıya girmiyorum konu silinmesin diye)

Fakat %1lik kısım iste söylemeye karar verdiğimde bakireydim yalan söyledim falan demeye başladı Bunu beni kuşkulandırmak için yaptığını varsayım ediyorum çünkü belli olduğumu biliyodu ve iftira olarak algılandırmaya çalıştı bana Lakin kötüleme değil Ailesine bildirmek istiyorum bilmeleri en doğal hakkı Söylemekte belirlenmiş kararlıyım
Nasıl ulaşabilirim ailesine? İsimlerini biliyorum sadece
Bi de nasıl söyleyebilirim böyle bişeyi? Nasıl inandırabilirim?
Başım belaya girer mi?
Caydırmayın lakin beni Beni bunu yapamayacak dek aciz ve korkak sanıyor Sırf bunun için yapmak zorundayım
teşekkür ederim umarım konu kitlenmez yeri burasımı bilmiyorum fakat benim için yaşam meselesi kadar önemli Cevaplarınızı bekliyorum

Üst Alt