Son Konu

Camdaki Kız'ın Feridesi'nden skandal sözler! Selahattin Demirtaş için...

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
camdaki_kizin_feridesinden_skandal_sozler_selahattin_demirtas_icin_1638774757_8153.jpg

Camdaki Kız dizisinde cani anne rolünü oynayan Işık Sürer skandal kelamlara imza attı. Kelamlarıyla Selahattin Demirtaş güzellemesi yapan oyuncu büyük reaksiyon çekti.

Eskişehir Sinema Şenliği'nin onur mükafatı, oyunculuk mesleğine 'Bereketli Topraklar Üzerinde' sineması ile başlayan Işık Sürer'e verildi. 

Onur mükafatını almak için sahneye çıkan Sürer, 

"Öğrenciler her vakit benim için çok kıymetli oldu. Bu mükafatı 2 Haziran'da, bu kentin karanlık bir sokağında sinsi bir halde öldürülen Ali İsmail Korkmaz ismine alıyorum." dedi.

Sürer'in bu açıklamasının akabinde akıllara geçen sene yaptığı Selahattin Demirtaş güzellemesi tekrar gündeme geldi. 

Manipülasyonları ile bilinen YOL TV'de geçtiğimiz yıl konuşan Parıltı Sürer, terörden tutuklu Selahattin Demirtaş hakkında güzellemeler yapmıştı.

"DEMİRTAŞ BİR ARMAĞAN, BU ÜLKEDE KENDİMİ GÜZEL HİSSETMİYORUM"

Katıldığı bir programda Demirtaş'a methiyeler dizen Sürer'in açıklamaları akıllara duygunluk verecek cinstendi. Demirtaş'ın Türkiye'yi kucakladığını belirten Sürer, şunları söyledi:

"Demirtaş çok samimi, çok zeki, çok cana yakın bir insan. Benim annem CHP seçmeniydi 20 yıl. Ölmeden evvel Demirtaş için 'Çok seviyorum ben bu çocuğu, çok beğeniyorum' diyordu. Yani yalnızca ben değil bir sürü insan bayılıyor. Demirtaş ikram üzere bir şeydi ancak artık siyasi rehine, ne yaptı ki tutuklu? O denli yazılar okuyorum ki aklım almıyor. Diyarbakır'daki olayları onun yaptırdığını, insanların vefatından onun sorumlu olduğunu düşünenler var. Keşke demokratik bir ülkede yaşasaydık. Kendimi bu ülkede hiç rahat hissetmiyorum."

Üst Alt