Son Konu

Ünlü oyuncu Megan Fox gerçekleri paylaştı: Korkuyordum!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
unlu_oyuncu_meghan_fox_gercekleri_paylasti_korkuyordum_1569047353_0707.jpg

Amerikalı oyuncu ve model Megan Fox hayatında kişilerden korktuğu bir periyot yaşadığını itiraf etti. İşte,haberin ayrıntıları...

2009 yılında Jennifer’s Body isimli sinemayla şöhreti yakalayan 33 yaşındaki Amerikalı oyuncu Megan Fox, Entertainment Tonight'a açıklamalarda bulundu. Meghan Fox, yakaladığı şöhrete karşın görünmez olmak istediği devirleri ve kişilerden korktuğunu beyan eden açıklamalarıyla gündeme bomba üzere düştü.

IUVSU_1569047489_7085.jpg

Şık bir bayan olması nedeniyle her daim ön planda tutulmasından ötürü hayatının en karanlık periyotlarını yaşadığını," Yalnızca sinemalarda değil hayatımın her yanında güzelliğimin ön planda olduğunu anladığım an kırılma noktamdı" laflarıyla lisana getirdi.

6mRbR_1569047700_4685.jpg

Görüntülenmek, fotoğraf çektirmek, al halıda yürümek ve röportaj vermek istemediğini belirten 33 yaşındaki oyuncu, "Çünkü o devirde kişilerden korkmaya başlamıştım. Birinin bana bağırması yahut dalga geçmesi niyeti beni çok korkutuyordu. O günden itibaren çok karanlık bir periyoda girdim" biçiminde şaşırtıcı bir açıklamada bulundu.

5pFXi_1569047894_5533.jpg

"Hiçbir şey yapmak istemediğim periyotlar yaşadım. Külliyen görünmez olmak istiyordum."

Üst Alt