Son Konu

Ölümden Döndü! Oyuncu İlker Aksum’un Kullandığı Otomobil Takla Attı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-239ee619e6c6ecd9bcd545bfa07ef73cef261c6e.jpg

Adana'da oyuncu İlker Aksumun kullandığı araba refüjdeki ağaca çarpıp takla attı. Esnaf tarafından araçtan çıkarılan Aksum hastaneye kaldırıldı.

Oyuncu İlker Aksum, saat 15.00 sıralarında Adana Havalimanı’na gitmek için arabasıyla yola çıktı. 

Yüreğir ilçesi Kışla Mahallesi Mithat Ünsal Bulvarına geldiğinde Aksum, arabanın denetimini yitirdi. 

Araba, refüjdeki ağaca çarpıp takla attı. Araçta sıkışan Aksam, bölge esnafı tarafından bıçakla emniyet kemeri kesilerek çıkarıldı.

İlker Aksum, olay yerine çağrılan ambulansla denetim hedefli hastaneye kaldırıldı. Sıhhat durumu yeterli olan Aksum, denetimlerinin akabinde taburcu edildi.

Aksum’u sıkıştığı arabadan çıkaran esnaf Mustafa Öztürk, kazayı anlattı.

Öztürk, iş yerindeyken büyük bir gürültü duyup dışarı çıktığını belirterek, “Dinamit patlamış üzere çok berbat bir sesti. En son iki takla atarken, araç karşıt döndü. Sonrasında koştuk, kapıyı açtım. ‘Bende bir şey yok’ dedi. Bıçağı alıp, kemeri kestik. Sonrasında çıkarttık. Durumu güzeldi, oturdu elini yüzünü yıkadık. Dizleri mordu, yüzünde kanamalar vardı. O biçimde çıkarttık. Ambulans geldi, binerken kendisinde bir şey olmadığını söyledi. Sıhhat takımı tekrar de götürmek istedi. Sıhhat takımı denetim maksatlı hastaneye götürüldü” dedi.

Emniyet kemeri kurtarmış

Adana’da refüjdeki ağaca çarpıp takla atan oyuncu İlker Aksum’u takılı olan emniyet kemerinin kurtardığı belirtildi. 

Taklalar atıp, yol kenarına savrulan arabadan esnaf tarafından çıkarılan Aksum’un götürüldüğü Adana Kent Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde çekilen röntgen sonuçlarında olumsuz bir duruma rastlanmadığı bildirildi.

Üst Alt