Son Konu

Burçin Bildik Eşini Kaybetti!

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Burçin Bildik Eşini Kaybetti! burin bildik, eşini kaybetti, zeynep bildik vefat etti, anevrizma, beyin kanaması, ile ilgili bilgiler burada melekler 1548656214 1548656214 burcinbildikesinikaybetti5c4e9e5b36c89burcinbildikesinikaybetti5c4e9e5b36c89 burcinbildikesinikaybetti5c4e9e5b36c89 Bilinmeyen Numaralar servisinin yüzü Burçin Bildik'in eşi maalesef hayatını kaybetti melekler Salı günü tatil yaptıkları Bodrum'da denize girdikleri sırada fenalaşan Zeynep Bildik,anında hastaneye kaldırıldıAma tüm müdahalelere karşın kurtarılamayarak dün akşam hayatını kaybetti Akşam saatlerinde bir basın açıklaması yapan Burçin Bildik şöyle konuştu; “Üç sene önce evlendiğim sevgili eşimi bugün 1545 itibarı ile kaybettim, şimdi O’nu sonsuzluğu uğurlamış bulunuyorum Benim hayatımın ışığı olan eşimi ışıklar içinde son yolculuğuna uğurladım Tüm sevenlerine, dostlarımıza, hayranlarına, yakınlarımıza duaları için teşekkür ediyorum Onun için dua etmeye devam edin Allah sevgili karıma yeni yolunda hayırlar nasip etsin, yolu ışıkla batmış olsun 14 Şubat sevgililer gününde tanışıp 14 Şubatta evlendik 14 Şubatta evlenenler her zaman evli kalırlar, O benim için çok manâlı ve değerli bir yaşam bıraktı Onun istedikleri doğrultusunda söylediği gibi hayatıma devam edeceğim Beni hayatım baştan başa daima fazla destekledi, çık kısa sürede birlikte olsak fazla uzun bir zaman birlikte olduk Zeynep benden hiçbir zaman aciz yada güçsüz görünmemi istemezdi böylece hepinizi, basın mensuplarına doktorlara bizi yalnız bırakmadıkları için saygı ve hassas davranışları için teşekkür ediyorum Bundan sonradan resmi prosedürler yerine getirilecekORGANLARI BÜYÜK HASAR GÖRMÜŞEşinin organlarını bağışlanması konusunda ise sanatçı Bildik “Doktorlarla bunu konuştuk, çünkü Zeynep organ bağışına karşısında çok istekli ve samimiydi Ancak kalbinin 10 dakikadan fazla durması ve beyin kanamasının yüksek düzeyde olması sebebiyle organları büyük zarar gördü Beyin oksijensiz kaldığı için organlar hasar gördü Bu saate dek organları kurtarabilir miyiz, organları sağlam alabilir miyiz, diye beklediler lakin gerçekleşmedi Organların diğer birini yaşatamayacak kadar hasarlı olduğu ortaya çıkınca yapacak bir şey kalmadıdedi Bildik, “İstanbul’da Cuma günü cenaze namazı düzenlenecek ve ardındaki benzer gün ikindi namazından sonradan memleketi olan Lüleburgaz’da defnedeceğiz Burada ise cenaze işlemlerini yapıp, yarın uçakla İstanbul’a götüreceğiz Ölüm fazla açık olduğu için otopsiye de lüzum görülmedi Eşimin ölümü anevrizmaya emrindeki beyin kanaması ile ilgili bir koşul Zeynep’in ölümü bir ihmal değil adamakıllı ilahi takdirdirdedi Merhuma Allah'tan rahmet ,sevenlerine başsağlığı diliyoruz :wwwbilgilihocamcommaganbildikinesibogulmatehlikesigecirdihtml :wwwbilgilihocamcommagazin19487911833burcinbildikinesiyürekkrizigecirdihtml id  

Üst Alt