Son Konu

Şu Anda benim meslek biraz girift.

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Bi çocuk var işteÇarşamba günü birlikte Fransızca dersi alıyoruz okuldan2hafta yanımda oturmuştuÇok eğlenmiştikKolların değmesi,çekmeler falanDersten sonra da Beşiktaş'a nasıl yürüyerek inebileceğini sordu banaKi Beşiktaş'ta yaşadığımı biliyodu ve o civarları basmakalıp iyi biliyo olması gerekiyodu(Altında nerden inersen in Beşiktaş yanii) Sonradan biz bayağı kaynaştık falanBenimle ilgilendi diye düşündümAma sonraki hafta hiç konuşmadık,sadece bir iki bakışmaDers bitince de kaçar gibi çıktım zaten3haftaya girerken facebook'unda 3 kıza abone olmuşken bu sayının 4'e çıktığını farkettimAz önce de 5'e çıktığını gördümBu ablalar da öyle böyle yok,maşallahları varZaten biri de bizim fakülteden ayar oldumNeyse 3hafta derse yanına getirdiği bi kız vardı işte,hep de geç kalıyolardıGittim,dedim:''Sohbet etmeye geldimEee siz neden defalarca geç kalıyosunuz?'' Kız dedi:''O beni bekliyo çünkü,geç hazırlanıyorum'' Yakın yerde yaşayıp birlikte geldiklerini düşündümOysa kız teee Bayrampaşa'da yaşıyomuş,çocukla Taksim'de buluşup geliyolarmış okulaDedim ''Niye buluşuyosunuz,ayrı olarak gelmiyosunuz?'' Kız da ''Nasıl yani?''Moduna geçti,ben de konuyu kapattım

Biliyorum uzun yazdım sıradan,da bu çocuk fazla güzel gülüyo yaNe yapsam acaba?
Yaş 20 bu vesileyle,çocuk da 22

Üst Alt