Son Konu

Ünlü opera sanatçısı Hakan Aysev katarakt ameliyatı oldu

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
hakan_aysev_gozunden_ameliyat_oldu_1638085664_9631.jpg

Ünlü opera sanatkarı Hakan Aysev, sağ gözünden ameliyat olduğunu duyurdu. Geçirdiği operasyonu esprili bir lisanla anlatan Aysev, "Şimdi full HD görüyorum" dedi.

Opera sanatkarı Hakan Aysev, ameliyat masasına yatarak hayranlarını korkuttu. Aysev, evvelki gün sağ gözünden katarakt operasyonu geçirdi. Ünlü tenor, gözünde uzun müddettir devam eden bu rahatsızlığın vakitle ilerlediğini ve yüzde 70 görme kaybına yol açtığını tabir etti. Ameliyat sonrasında, sıhhat durumu ile alakalı açıklama yaparak hayranlarının yüreklerine su serpti. Aysev, hastane odasından fotoğraf paylaşmayı da ihmal etmedi.

Aysev, şunları söz etti:

"Artık araç kullanırken de zorlanıyordum. Sevgili hekimim Hakan Sivrikaya, 'Hemen ameliyat olman lazım' dedi. Operasyon başarılı geçti. Artık full HD görüyorum ve 'Görmek ne hoşmuş. Gözlerimiz ne önemliymiş' diyorum."

Akabinde bir paylaşımda daha bulunan Hakan Aysev, "Göz ameliyatımla ilgili yazan tüm sevenlerime binlerce sefer teşekkür ederim. Beni de şaşırtan çoklukta olduğu için tek gözle hepsini cevaplayamadım. Beni çok keyifli ettiniz" dedi.

Üst Alt