Son Konu

Ünlü manken Deniz Akkaya’nın yeni imajı çok şaşırttı!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
koronaviruse_yakalanan_deniz_akkaya_hastaneye_kaldirildi_1613713008_8746.jpg

Geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalanan Deniz Akkaya'nın yeni imajı magazin gündemine damga vurdu.

Ünlü model Deniz Akkaya, evvelki gün Etiler'de görüntülendi. Geçtiğimiz haftalarda koronavirüs atlatan Deniz Akkaya, kısa ve beyaz saçlarıyla dikkat çekti.

Etiler'de objektiflere takılan Deniz Akkaya, uzun palto, kısa saç kesiti ve beyaza boyattığı saçları ile dikkatleri üzerinde topladı. AVM'den spor materyalleri alan Akkaya, "Ben de bunlarla uğraşıyorum" dedi. Deniz Akkaya, yaz tatili için rastgele bir planının olmadığını, kızı Ayşe'nin okulunun devam ettiğini söyledi.

Ayşe ile Londra'ya gitmeyi düşündüklerini söyleyen Akkaya, aşı konusunda da "Daha olmadım antikorluyum. Ancak yurt dışına çıkınca mecburen olacağım" dedi.

"KORONAVİRÜS BANA İNANILMAZ AĞIR GELDİ"

Toplumsal medya hesabından sıhhat durumu hakkında bilgiler veren ünlü isim "Evde beceremedim ısrar etmenin gereği yoktu, hastaneye yattım" tabirlerini kullandı. Hasta yatağından paylaşımlar yapan Akkaya, kelamlarına şöyle devam etti: "Aslen en baştan niyetim süratlice atlatıp, bakın sağlıklı ömrün mükafatı demek isterdim size. Lakin hayatında hiç önemli bir sıhhat sorunu yaşamamış biri olarak bana inanılmaz ağır geldi. Arkadaş neymiş ya televizyonda oturup olay sayısı vermeye benzemiyor. Muhakkak ki hastanede bir müddet kalacağım. Buyurun şu 4 günde yaşadıklarımı sizlerle paylaşıyorum." demişti.

HABERİ BU TÜRLÜ DUYURDU!

Son devirde girdiği polemikler ve toplumsal medya paylaşımlarıyla gündeme gelen Deniz Akkaya'nın koronavirüs testi olumlu çıkmıştı. Akkaya, hususla ilgili Instagram sayfasından açıklama yapmıştı.

Ünlü model, "Herkese merhaba. O gün geldi çattı bendeniz de salgının kucağına düştüm. Sinsice bünyemize yerleşen bu hastalık geçene kadar, sizlere sümüklü peçete, nefes darlığı storyleri ve yatak görüntüleri atamayacağım. Keza yalnız kalmanın ve belirsizliğin, sizi iç hesaplaşmanın göbeğine attığını biliniz. 10 günlük karantinam bittiğinde eskisinden sağlıklı ayağa kalkmak için gün saydığımı biliniz" ifadelerini kullanmıştı.

Üst Alt