Son Konu

Cüneyt Arkın'ın oğlu Kaan Cüreklibatur: Maşallah babam iyi

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
cuneyt_arkinin_oglu_kaan_cureklibatur_masallah_babam_iyi_1618987924_2705.jpg

Usta sanatçı Cüneyt Arkın'ın oğlu Kaan Cüreklibatur, evvelki gün eşi Aslı Cüreklibatır çocukları Sarp ve Zeynep ile birlikte Etiler'de görüntülendi.

Çocukları ile keyifli bir aile tablosu çizen Kaan Cüreklibatur-Aslı Cüreklibatır çifti, gazetecilerle karşılaşınca kendilerine yöneltilen soruları yanıtladı. Kaan Cüreklibatur, "Hava almaya çıktık artık, konutumuza gidiyoruz" dedikten sonra 83 yaşındaki babası Cüneyt Arkın hakkındaki sorulara karşılık verdi. 

45 yaşındaki Cüreklibatur, "Babamın maşallahı var, koronavirüs pandemisi nedeniyle fazla görüşemiyoruz ancak maşallah babam iyi" diyerek, konutunun yolunu tuttu.

"SIRAMI BEKLERKEN"

Yeşilçam'ın usta oyuncusu, Türkiye'nin her daim ve en sevilen isimlerinden biri olan Cüneyt Arkın, birinci sinema sineması ‘Gurbet Kuşları’ isimli sinemasından kalan pozunu yayımladı. 1963 tarihli kareye ‘Sıramı beklerken’ notunu yazan usta oyuncuya takipçileri ‘Bir efsanenin doğuşu’ yorumunu yaptı. 

USTA OYUNCU MERAK EDİLENLERİ YANITLADI

Verdiği röportajda hayatı hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. Usta oyuncunun dikkat çeken açıklamaları magazin gündemine bomba üzere düştü. 'Kuruluş Osman' dizisinde 'Aksakallılar Heyeti'nin reisi rolüyle ekranlara dönen Cüneyt Arkın çocukluğundan, doktorluk günlerine ve sinemaya nasıl başladığına dair pek çok mevzuyu sevenleriyle paylaştı…

'TÜRK HALKINA HİÇ OYNAMADIM'

Usta oyuncu Cüneyt Arkın, "Türk halkına karşı dürüst olacaksın.Yürekten ve samimi olacaksın. Seveceksin onu, ona dokunacaksın… Ben Türk halkını çok sevdim. O da beni çok sevdi… Sonra ben halkın içinden, doktorluk yaparak geldim bu mesleğe. Türk halkı çok vefalı bir halk. Gözleriyle değil, yüreğiyle bakar. Harikulade bir sağduyusu vardır. Bugüne kadar hiç palavra söylemedim, hile yapmadım. Dosdoğru, neysem onu yaptım…"

BİLİNMEYEN SİNEMA KAZANLARI ŞOKE ETTİ!

Yeşilçam'ın efsane ismi Cüneyt Arkın'ın Instagram hesabından yaptığı paylaşım çok sayıda beğeni ve yorum aldı. Paylaşımında yıllar içinde çektiği sinemalardaki kazalarından aldığı yaraların izlerini paylaşan usta oyuncu, takipçileri tarafından takdirle karşılandı. 

Toplumsal medyayı etkin formda kullanan Yeşilçam'ın ünlü ismi Cüneyt Arkın paylaşıma şu notu düştü:

"Ben ekmeğimi kazanmak için çok şeyden vazgeçtim... Halkıma helal olsun"

Oyuncunun paylaşımdaki birtakım sinema kazaları ve yaraları:

• Battal Gazi'nin İntikamı sinemasında saçları yandı

• Kuşçu sinemasında barut patlamasında karnı saçmalarla doldu

• Vurgun sinemasında sağ dirseği ezildi

• Çıtkırıldım sinemasında kaşı yarıldı, gözkapakları kesildi

• Şafakta Son Kurşun sinemasında sol omuz kemiği kırıldı

• Malkoçoğlu sinemasında sol diz kapağı parçalandı.

Üst Alt