Son Konu

Erkek kardeşe, abiye doğum gunu mesajı

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Bugun bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken geleceğin sana kalbindeki tum dilekleri vermesini diliyorum Doğum gunun kutlu olsun abilerin en yakışıklısı

Her denize gittiğimizde beni boğmak adına harcadığın tum insanustu cabalara rağmen seviyorum seni abişim Nice nice yıllara doğum gunun kutlu olsun

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en guzelini yaşar başarı merenlerini tırmanırsın ve dilerim yuzun hep guler neşeni hic yitirmezsin Doğum gunun kutlu olsun abiciğim!

Yaşa Sev Gul! Bunlar eksik olmasın yaşamında Yaşın kac olursa olsun her şeyin en guzeli seninle olsun Nice mutlu neşeli ve yaşam dolu yaşlara guzel kalpli abim…

En guzel gunler, en guzel seneler hep senin olsun ve biz hep beraber olalım Canım abim iyi ki varsın nice nice mutlu yıllara…

Dunyada eşsiz bir guzellik varsa o da kalbindedir Hayatının bundan sonrası kalbinin guzelliği gibi gecsin İyi ki varsın ve iyi ki doğdun yakışıklı abim!

Geleceğini oluşturacak her yeni gunun bir onceki gunden daha guzel isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim Nice senelere abiciğim…

Gulmek senin tutkun olsun, eğer bir gun ağlarsan, o’da sevincten olsun, bugunun dunden, yarında bugunden guzel olsun Doğum gunun kutlu olsun Canım abim!

Yılların sormadığı, yolların yortmadığı, kardeşlerin hic unutmadığı bir omur icin bu doğum gunun bir başlangıc olsun yeni yaşın kutlu olsun canım abim

Yeni yaşın dilediğin tum guzellikleri beklemediğin surprizlerle getirsin Mutlu yıllar guzeller guzeli canım abiciğim!

Doğduğun gun bulutları yırtarak bir guneş gibi etrafına aydınlık sacarak girdin hayata Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara bir tanecik abim…

Bundan sonraki yılların kalbin kadar guzel olsun abilerin bir tanesi Yeni yaşın kutlu olsun mutlu yıllara abilerin birtanesi…

Bugun doğum gunun olduğu icin farklı ve ozel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim icin sadece bugun değil her gun farklı ve ozelsin İyi ki varsın guzel abim…

Dileğim bugun dilediğin tum dileklerin gercek olması Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugunu seninle kutluyorum Nice yaşlara abim…

Canım abim iyi ki doğdun Sağlık başarı aşk mutluluk kısacası hak ettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun! Nice nice yıllara…

imageserkekkardeseabiyedogumgunumesaji5ad90db18ec79

Sevgili ağabeyim doğum gununu kutlarım Nice nice yıllara canım abim

Kardeşinden gelen bu sms sana seni ne kadar cok sevdiğini anlatıyor Sana doğum gununu kutladığını belirtiyor Canım abim iyi ki doğdun nice nice yıllara…

Farkında mısın biraz daha yaşlandın ama olsun sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın guzel abim nice mutlu yıllara…

Benim biricik abim doğum gununde yanında değilim ama sen benim hep kalbimdesin Yeni yaşın kutlu olsun canım abim

Guneş kadar sıcak… Kar tanesi kadar berrak… Yağmur kadar saf ve temiz bir omur dileğiyle Doğum gunun kutlu olsun abilerin gulu

Sağlık başarı mutluluk aşk seninle olsun sen de hep benimle kardeşinle ol! Mutlu yıllara abilerin bir tanesi

Abilerin en yakışıklısı, abilerin en iyi kalplisi, abilerin gulu doğum gununu kutlarım Nice nice uzun, mutlu, guzel senelere…

Guzel yuzunde gulumseme hic eksik olmasın guzel abim Doğum gunun kutlu olsun canım abim
Gecmişe bakan geleceği goremez Geleceği goremeyen ilerleyemez Hayatta hep emin adımlarla ilerle İyi ki doğdun canım abim

Yollar uzak olsa da kalpler daima yakındır Arada mesafe olsa da guzel gunler hep hatırlanır İyi ki doğdun delikanlı abim

Gelemedik ama unutmadık da; doğum gunun kutlu olsun tum guzellikler seni bulsun! Nice yıllara canım abim…

Dedim diyorum ve sonsuza dek diyeceğim: iyi ki doğmuşsun iyi ki varsın canım abim! Mutlu yıllar…

Etrafıma baktığım zaman seni hep farklı gordum İnsanların kardeşini ne kadar sıktığını, bıktırdığını gordum Ben seninle her şeyi paylaşabiliyorum ve senin gibi her şeyiyle doğru duzgun bir insan olduğu icin gurur duyuyorum Nice mutlu yıllara canım abim…

Yeni bir yaşın once sağlık sonra dilediğin tum mutlulukları getirsin abi! Nice nice mutlu yıllara…

Sayın değerli sağlam ciğerli, bazen uzuntulu bazen kederli, su gibi akan şimşek gibi cakan kalbimin en değerli koşesinde gul suyu şişesinde saklamış olduğum muhterem varlık muhterem abim… Doğum gunun kutlu olsun…

Canım abim yılın en guzel gunlerinden bir tanesi bugun benim icin cunku canım abimin senin doğum gunun Doğum gununu en kalbi duygularımla kutlarım Nice mutlu yıllara…

Sadece benden once doğman abim yapıyor seni Su koymaktan başka bir işe de yarar kardeşler Bir de abilerini cok severler ve doğum gunlerini hic unutmazlar Mutlu yıllara guzel abim…

Riya ile paranın padişahı değiliz biz Parcalanmış gonul hırkalarını yamar giyeriz biz Kardeşlerle ağlar kardeşlerle guleriz biz Canım abim nice mutlu yıllara…

Geleceğini oluşturacak her yeni gunun bir onceki gunden daha guzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim Nice senelere abim

En delikanlı, en yakışıklı abişlerin abisinin doğum gunu kutlu olsun nice nice yıllara guzel abim…

Doğum gunun kutlu olsun canım abim Allah hep gonlune gore versin nice mutlu yıllara

Yeni yaşın dilediğin tum guzellikleri, beklemediğin surprizlerle getirsin guzel yurekli abim Mutlu yıllar!

Gunduzun yatta, gecen barda, altında Porsche araba, kaldığın ev tripleks villa, gezdiğin yerde herkes sana hasta olsun Doğum gunun kutlu olsun guzel abim

Fluuuppp! Bu bir sms surprizi Sana şans getirmek icin burada Bu yuzden hemen gozlerini kapat ve bir şey dile Mutlu yıllar sana abilerin en değerlisi…

Üst Alt