Son Konu

yeni doğmuş bebek icin tebrik mesajı

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
yeni doğmuş bebek icin tebrik mesajı

Hoşgeldin ailenle beraber sağlıklı ve mutlu bir hayat gecirmeni dileriz Kardeşim sizinde gozunuz aydın ALLAH analı babalı buyutmeyi nasib eylesin

Bebeğin doğum haberini aldık, mutluluğunu paylaşıyoruz Gozunuz aydın

Allah analı babalı buyutmeyi nasip etsin Bir omur boyu minik kızınızla birlikte mutlu ,huzurlu, sağlıklı bir hayat gecirmenizi dileriz

Guzeller guzeli Kızımız HOŞGELDİN yuvamıza

Sevgili ailesi, sizi boyle sirin bir bebek icin tebrik ederim Allah saglik versin ve anali babali buyusun

Kararan bu dunyaya ışık olursun inşallahAilenle birlikte uzun ve mutlu bir yaşam dileriz

Dunyada herşey senin olsun, Rabbim her gununu guzel eylesin, ablanla,annenle,babanla bereketli,huzurlu bir omur sursun

Yeni anne ve babaya mutluluklar dilerim, kendinize ve ufaklığa iyi bakın

İyiki doğdun Bebek, Anne ve Babanla birlikte nice sağlıklı ve mutlu seneler gecirmen dileğiyle

Gozlerini dunyɑmızɑ ilk kez ɑcɑn bebeğinize Allɑh’tɑn uzun omur, siz değerli ɑnɑ ve bɑbɑsınɑ dɑ hɑyırlı bir evlɑt olmɑsını niyɑz ederim

Allah analı babalı buyutsun Ne kadar sevincli olduğunu hissedebiliyorum kardeşim

bebek aramıza hoşgeldin Annen ve babanla birlikte sağlıklı,huzurlu,mutlu, uzun bir omur diliyorum

Ailemizin son ve yeni uyesine dunyɑmızɑ hoş geldin diyor size ve ɑilemize hɑyırlı uğurlu olmɑsını temenni ederim

Aramıza hoş geldin minik bebek, Allah nazarlardan saklasın

Bebeğinize sağlıklı ve mutlu gececek uzun bir omur dileriz Bu kucuk insanın, her anne baba icin dunyanın en değerli varlığı olduğunu biliyoruz

Allah analı babalı buyutsun Bebişini kokla benim icin Bebişimize Allah uzun, sağlıklı, mutlu bir hayat nasip etsin inşallah

Minik bebeğin yɑnɑklɑrındɑn ileriki gunlerde opebilmek dileğiyle, kendine ve ufɑklığɑ iyi bɑk Gecmiş olsun…

Yağmurla gelen Yağmur Damla bebek hoş geldin dunyamıza, hayırlı sağlıklı analı babalı uzun omurler diliyorum

eşini ve seni tebrik ediyorum annesi gibi cok guzel bir kız dunyaya getirmişsin umarım cok akıllı bir evlat olur

RABBİM bu guzel gunde doğan kızımıza hayırlı omurler nasip etsin

Haberinizi yeni aldım, cok mutlu ettiniz beni Yakında yanınızdayım Minik oğluşuma iyi bakın canlarım benim

Daima annesi, babası ve sevdikleriyle gecireceği huzur, sağlık ve mutluluk dolu upuzun bir omur dilerim

Allah eşin ve kızlarınla birlikte hayırlı,sağlıklı, uzun omur versin sevgilerile

Hayatımızı renklendirdin Nice sağlıklı mutlu huzurlu gunler gormen dileğiyle o minik gozlerinden opuyorum

Hoşgeldin Bebek Ailenle beraber inşallah bir omur boyu mutlu ve sağlıklı olursun

Ailemizin son ve yeni uyesine dunyamıza hoş geldin diyor size ve ailemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim

Yeni anne ve babaya mutluluklar, yeni doğan yavrunuza uzun omurler dileriz Bebeğinize hoş geldin, size de gecmiş olsun diyoruz

Mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir gelecek dileklerimizle, bebeğinizi, anne ve babayı kutluyoruz

Üst Alt