Son Konu

Sevgiliye anlamlı guzel sozler

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
23
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ben sevdiğim zaman adam gibi severim Sevdiğimi elimdeki cicek gibi değil incitmemek icin ozen gosterdiğin kuş gibi tutarım

Gul Bahcesinde Gecsede Omrum İnan Senin Ustune Gul Koklamam Gulum Seni Koklamak Olsada Olum İnan Uğrunda Olmeye Değer Be Gulum

Korkutacak seni beraber gectiğimiz yollar şimdi Hep arkandan gelecek sevdamın ayak sesleri

Ağzımın Tadı Yoksa Hasta Gibiysem Boğazımda Duğumleniyorsa Lokmalar Buluttan Nem Kapıyorsam İnan Hep Guzel Gozlerinin

Sen hic birisinin gozlerine baktığında sevgiyi gordun mu? Ben gozlerine baktığımda aşkı ve geleceği goruyorum sevdiğim

Yureğimdeki aşkı tarif etmek isterdim sana ama kelimeler kifayetsiz sozler ise yetersiz kalıyor bir tanem

Seni Yıldızlar Kadar Cok Seviyorum Onlar Kadar Parlak ve Onlar Kadar Yakınsın Bana Tek Fark Onlar Milyonlarca Sen Birtanesin

Yokluğunda icim acıyor sensizlik bir hastalık gibi iliklerimde dolaşıyor

Sevmek guzel şeydir aslında değerini biliyorsa sevilen Sevilmek cok guzel şeydir ama karşılığını verebiliyorsan

Ruyaların En Guzelini Gorurken Tanrının Seni Koruması İcin Gonderdiği in Kanatları Oyle Buyuk Olsun ki En Masum Anında Bile Sana Kimseler Zarar Veremesin

Bir aşk şarkısı duyduğunda nakaratına eşlik edebiliyorsan senin icinde birileri huzun şarkılarında tempo tutuyor demektir

Gozlerin Nehir Kirpiklerin Kopru Olsun Ben Tam Uzerinden Gecerken İpler Kopsun Duştuğum O Yer Dudakların Olsun

Kim ne yaparsa yapsın Senin sevdiğim daima seni duşunuyor bunu bilesin guzel gozlum

Yağmur mutluluğuma golge duşurmek icin yağıyorsun aldırmıyorum Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum

Seni duşunurken beynimin tum hucrelerini kullanıyorum Şimdi ise ne yapacağımı bilemiyorum Vucudum isyanlarda

Dunyanın dort bir yanında dostlarım var dostlar ki bir kerecik selamımı almamışlar bir kerecik selamlarını almamışım ve yine dunyanın dort bir yanında duşmanlarım var duşmanlar ki kanıma susamışlar kanlarına susamışım

Bir bak etrafına sessizce Ağaclardaki kuşlar ciceklerdeki bocekler kırlardaki cicekler herkes sevdiğinin yanında Ya sen?

Gozlerinden doğup yanaklarından suzulup dudaklarında olmek icin goz yaşın olmak isterdim

Bil ki ağlamanı istemem gulmek bu kadar yakışırken sana Bil ki opmeni istemem dudakların değerken başka yanaklara

Seni bulmaktan cok aramak isterim seni sevmeden once anlamak isterim seni bir omur boyu bitirmek değil sana hep yeniden başlamak isterim

Seni tanıdıktan sonra buldum ben kendimi Benliğim sen oldun Yureğim sen

Gercek aşklar bitmesini bilen aşklar olduğuna gore insanlar ya hep sahte aşklarıyla evlenir yada evlenerek aşklarını sahteleştirir

Hislerimi oğrenmek istiyordun ya işte soyluyorum Tum kalbimle tum benliğimle seni seviyorum

Bu gece kayarken yıldızlar gokyuzunden ve gozumden yaşlar suzulurken dilek tutmadım ilk defa sadece teşekkur ettim tanrıya bu gece yanımda olduğun icin!!

Guclu kollarınla sar beni erkeğim Ben senden başka erkek bilmedim Senin kollarında mutluluktan oleceğim

Seni sevmek acıların en buyuğu olsa gerek seni duşunurken gozyaşı dokmek yaşanabilecek en buyuk sevinc demek

Yureğine vurmuşum kendimi Kanadı kırık kuş misali Camlara carpıp ağlıyorum tutmuyorsun ellerimi

Bir serceydim suruden ayrılmış gokyuzunde kaybolmuş o ise bir kartalmış avlanmaya cıkmış gelmiş bula bula beni bulmuş

Dalgalar duyun sesimi Beraber bulalım yitik boğulan hayallerimi

İlk goruşte aşka inanırmısın? Yoksa dışarı cıkıp tekrar mı gireyim?

Aşk gunah olmayacak kadar masum kole olmayacak kadar ozgur unutulmayacak kadar derin umulmayacak kadar yakın tek başına yaşanmayacak kadar takımdır

Sensiz olmayı bir turlu oğrenemedim Bana yardım et vefasız sevgilim

Üst Alt