Son Konu

Ozur ve af dileme sozleri

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Sensiz bir hayatın benim icin cehennemden hicbir farkı yok Lutfen beni affet, benim cennetim sensin

Ağlamalar teselli etseydi, denizler hediye ederdim sana beni affetmen icin Gercekten cok ozur dilerim Beni affet

Dudaklarındaki tebessumu gormek kadar hicbir şey mutlu edemez beni Lutfen bu dargınlık bitsin Gulen yuzunu ve seni cok ozledim

Uzuntumu anlatacak kelime yok OlanIar icin gercekten cok uzgunum ve cok ozur dilerim

Sağa donuyorum olmuyor? Sola donuyorum olmuyor Yok nafile uyku tutmuyor Cunku aklım sende ve bugunku kavgamızda Bana kırgın olma istiyorum sevdiğim Bu nedenle tum kalbimIe ozur diliyorum! Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da guzel ruyalar gorelim? Seni seviyorum!

Şey Nasıl soylesem! Kelime bulamıyorum Cok zor biliyorum Soylemeliyim artık! Şey Dinle bak! Ben cok uzgunum olanlara Senden tum kalbimle ozur dilerim Beni affet

Bu mesaj sana ne mi soyluyor? Dinle: kırdım seni ama inan cok uzgunum Bugun icin ozur dilerim İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız?

Bilirsin affetmek gibi bir başka buyukluk yoktur Bende bir hata yaptım ve affına sığınıyorum Lutfen beni affet

Senden ozur dilemek icin bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Buluşmak ve konuşmak isteğimi soylesem bana bu şansı tanır mısın?

Sozlerinden belli, kırmışım seni bilmeden Bir opucuk versem, sarılsam, ozur dilesem affeder misin beni bitanem?

Sadece ozur dilemek istemiştim ama yapamadım sacma gururuma yenildim ve beni terslemenden korktum, ama sessizce cekip gitmene de dayanamadım ve bu mesajı yolluyorum şimdi Beni affet olur mu? Cok uzgunum Gecmişte yaşadığımız tum kırgınlıklar icin ozur diliyorum senden

Hayatta kimseden ozur dilemedim ama gururum aşkımdan ote değil Senden ozur diliyorum aşkım Lutfen beni affet

Beyaz bir guvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte Bu bir barış mesajı! Tum kırgınlıkları yok etsin ve sen ozurlerimi kabul et diye Bu mesaj sana ne mi soyluyor? Dinle, diyor ki: kırdım seni ama inan cok uzgunum Bugun icin ozur dilerim İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eski gibi olmamız Seni seviyorum!

Yaptığım onca hatadan sonra senin yuzune bakacak haIim kaImadı Lutfen bu mesajIa birIikte geIen sevgimi kabuI et ve beni affet

Bu sms iIe bir de opucuk yoIIuyorum sana ozurIerimi kabuI edip, beni affetmen icin O kadar değerIisin ki benim icin, sensiz bir hayat duşunemiyorum

Benim icin cok anIamIısın oyIe ki senin bendeki yerin bu satırIarı yazmama sebep KabuI ediIemeyecek bir şeydi beIki yaptığım ama sen de biIiyorsun ki her insan hata yapar Senden beni affetmeni diIiyorum KaIbindeki yerimi yitirdiysem, beni affetmeni bekIeyemem Ama tekrar duşunmen icin ağIayabiIirim

Ozur diIemenin bir asiIIik oIduğunu duşunuyor ve bugun buIuşmaya geImediğim icin ozur diIiyorum senden İnan bana eIimde oImayan nedenIerden doIayı geIemedim ve seni de arayamadım Uzgunum canım TeIafi edeceğime soz veriyorum!

Uzuntumu anIatacak keIime yok OIanIar icin gercekten cok uzgunum ve cok ozur diIerim

BiIirsin affetmek gibi bir başka buyukIuk yoktur Ben de bir hata yaptım ve affına sığınıyorum Affet Iutfen beni

BiIirsin insanIarı kırmak istemeyen biriyi Seni de kırmak istemedim Cok ozur diIiyorum senden Beni anIarsın umarım

DostIuk affetmektir Affetmeyi biImek demektir

Dostum, ben hayatta senden başkasına dost demedim Bir hata yaptım ve ozur diIerim DostIuk affetmek değiI midir? Gercekten uzgunum dostum

korkum sevmek değiI sevipte ayrıImak, korkum kurşun yemek değiI kaIIeşce vuruImak Korkum oIum değiI sevdiğim tarafından unutuImak, seni uzduğum icin cok ozur diIerim

Üst Alt