Son Konu

Masa üstünden silinmeyen dosya

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Üç gündür masa üzerine kaydettiğim bir dosya yüzünden çıldırıyorum Kaydederken sorun yoktu ama nerden bilebilirdim silerken bana bu değin ızdırap edeceğini
Bakmadığım yer, okumadığım yazı kalmadı konuyla alakalı her kafadan bir ses çıkmış ve açıkcası ne dediklerini anlayamadım bile
Benim gibi kendi kendine pc kurcalayanlar için sade bir dille anlatayım dedim böyle bir sorunla karşılaşınca ne yapmalıyız

Masa üstüne kaydettiğim dosya silinmiyor :

Unlocker bu program ücretsiz bir programdır bu nedenle paylaşımında bir sakınca görmedim Bu programı indirip kuruyorsunuz sonradan silemediğiniz dosyanın üzerine sağ tıklayıp unlocker diyin ve bekleyin takriben 1,5 dakika daha sonra bir pencere açılacak ve ne gerçekleştirmek istediğinizi soracak sol daha aşağı köşedeki kutucuktan Silseçeneğini seçin ve anında ardındanda yanındaki İşlemi bitirbutonuna basın İşte olay burada bitti Geçmiş olsun

Bundan önce o dosyayı ne silebiliyor, ne gizleyebiliyor nede görmezden gelebiliyordum Resmen yapışmıştı masaüstüne fakat bu sayede sorunu hallettim darısı başınıza *

Üst Alt