Son Konu

Acun Ilıcalı'dan BB Erzurumspor'a dev destek! 125 bin 600 adet forma...

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

Ünlü programcı ve kanal sahibi Acun Ilıcalı, canlı yayında destek verdiği BB Erzurumspor'a destek verdi. SMS kampanyası başlatan ünlü sunucu 125 bin 600 forma satıldı.

Erzurum'un lokal olan kanalı Kardelen TV'de canlı olarak yayınlanan BB Erzurumspor'a destek aktifliğine ünlü sunucu ve yapımcı Acun Ilıcalı'da destek sağladı. İşadamlarının da katıldığı programda Erzurumspor'a ilişkin 125 bin 600 forma satıldı geç saatlere kadar devam eden programda en büyük çağrıyı Ilıcalı yaptı.

Sunuculuğunu yaptığı etkinliğe Erzurum Milletvekilleri Selami Altınok, İbrahim Aydemir, Erzurum Valisi Okay Memiş, Büyükşehir Belediye Yöneticisi Mehmet Sekmen, BB Erzurumspor Lideri Hüseyin Üneş, Kaza Belediye yöneticileri, BB Erzurumspor Teknik heyeti, futbolcular, bürokratlar, STK yöneticileri ve taraftarlar da katıldı.

VMW6Z_1566539633_6572.jpg

Ilıcalı destek veren herkes için "Erzurum'da olmaktan ve bu gurur gününü yaşamaktan ötürü çok mesudum. Erzurumlu olmaktan onur duyuyorum. Bu türlü bir teklifi aldığım devir hiç düşünmeden kabul ettim. İnşallah BB Erzurumspor yine Muhteşem Lig'e yükselecek ve hak ettiği bölgede olacak" formunda konuştu. 

Üst Alt