Son Konu

Serdar Ortaç'tan Chloe Loughnan ile barışacak iddialarına yanıt!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
bes_yillik_evliligini_bitiren_serdar_ortac_bosanmalarin_suyu_cikti_1568614568_9816.jpg

5 yıldır evli olduğu Chloe Loughnan'dan boşanan ünlü sanatçı Serdar Ortaç'ın, eski eşi Chloe Loughnan'dan 2. bir talih isteyip evlilik teklifinde bulunduğu sav edildi. Ortaç'tan bu savlara net cevap geldi.

Serdar Ortaç'ın eski eşi Chloe Loughnan ile tekrar nikah masasına oturmak istediği tez edilmişti. Ortaç, hakkında çıkan bu tezleri, 'Yalan baba!' lafıyla yalanladı.

2. BAHT ARGÜMANI

Ünlü müzikçi Serdar Ortaç hakkında yeni bir sav ortaya atıldı. Ortaç'ın 5 yıl evli kalıp kısa bir müddet evvel ayrıldığı İrlandalı eşi Chloe Loughnan ile tekrar bir yuva kurmak istediği belirtildi.

Teze nazaran; Ortaç, 3 hafta evvel Loughnan ile buluştu ve o'na evlenme teklifinde bulundu. Loughnan ise bu teklife sıcak baktı.

INSTAGRAM'I KAPATTI

Ünlü müzikçi Serdar Ortaç, Instagram hesabını kapatacağını söyledi. Herkesi takipten çıkaran Ortaç, 'Instagram'ı kapatıyorum. Bütün takipçilerimi siliyorum biraz rahat kalıp yeni müzikler yapacağım.' açıklamasında bulundu.

TEKRAR NİKAH MASASINDA

5 yıllık evliliğini bitiren sanatçı Serdar Ortaç, tekrar evlenmeye hazırlanıyor. Haberi, konseri sırasında veren Serdar Ortaç, “O kadar düzgünüm ki, yakında önünüze sürpriz bir gelin adayı ile çıkacağım. Kendisi şu an burada, salonda. Gelgelelim kim olduğunu şimdilik açıklamam. O kendini biliyor.” açıklamasında bulundu.

'1 MİLYON TL TAZMİNAT'

Ünlü müzikçi Serdar Ortaç'ın, mutabakatlı olarak boşandığı eski eşi Chloe Loughnan'a ödeyeceği tazminat fiyatı görünür oldu. Ortaç, İrlandalı Loughnan'a tam 1 Milyon TL tazminat ödeyecek. Ortaç, tazminatını taksitle ödeyecek.

"BOŞANMA VAKALARININ SUYU ÇIKTI"

Müzikçi Serdar Ortaç, İrlandalı eşi Chloe Loughnan'dan ittifaklı olarak boşanmıştı. Eşini çok sevmesine karşın ayrıldığını belirten Ortaç, 'Pişman mısınız?' sorusuna, çok konuşulacak şu açıklamayı yapmıştı:

''Boşanma vakalarının, suyu çıktı ve tadı kaçtı. Çok ziyade var, evlat oyuncağı değil bu... Ben alışılmış ki birlikte ölmek ve yaşlanmak isterdim lakin olmadı. Kendimi örnek vermiyorum, umumi bakıyorum. Eski hanımla evlendiğim için asla pişman değilim. Yaşadığım sekiz yılın her dakikası helali güzel olsun.”

CHLOE LOUGHNAN TÜRKİYE'DE KALMAK İSTİYOR

Ünlü müzikçi Serdar Ortaç ile olan evliliği sayesinde Türkiye'de tanınan İrlandalı model Chloe Loughnan, 5 yıllık evliliğinin bitiminin akabinde iş mealinde zorluk çekmeye başladı.

Türkiye'de kalmak isteyen Loughnan, kendisine boşandıktan sonra gelen seri, reklam sineması üzere teklifleri, çalışma müsaadesi olmaması sebebiyle reddetmek zorunda kaldı. Loughnan'ın Türkiye'de kalıp çalışabilmesi için ya yine evlenmesi ya da bir ajansa kaydolması gerekiyor.

ORTAÇ SOYADINI KÜLLIYEN SİLDİ

Ünlü müzikçi Serdar Ortaç ile olan 5 yıllık evliliğini tek celsede bitiren İrlandalı Chloe Loughnan, çevre medyada birinci adımı atan isim oldu. Loughnan, Instagram hesabından Ortaç soyadını kaldırdı.

UxDYE_1566888454_5448.jpg

'ÇOCUK YOK ANCAK EVLAT OLSAYDI ÜZÜLÜRDÜM'

Serdar Ortaç'ın anası Nesrin Ortaç da durumla ilgili tahlil yapmıştı. Ana Ortaç, "Tabii ki üzüntülüyüm lakin oğluma destek olmalıyım. İkisi içinde güzeli olsun. Evlat yok lakin evlat olsaydı daha çok üzülürdüm. Chloe çok değerli bir kızdı, ben hiçbir kötülüğünü görmedim. Ben kişisel hayatına pek karışmam, Serdar'ın beğendiği kız her hengam başımın tacıdır." demişti.

HKpEc_1566800809_1409.jpg

NE OLMUŞTU?

Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan, 5 yıllık evliliklerini, Beykoz Adliyesi'nde görülen davada 5 dakika içerisinde sonuçlandırmışlardı. Dava, “Evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı” gerekçesiyle açılmıştı. 

4bfp7_1565164338_0075.jpg

Serdar Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan hakkında çıkan, 'Serdar Ortaç'tan 20 milyon liralık villayı istedi' formunda çıkan haberler hakkında Instagram hesabından açıklama yapmıştı. Ortaç, çıkan haberlerin gerçek olmadığını belirtmişti.

İŞTE O PAYLAŞIM;

KCUGf_1565616050_7056.jpg

Çift birinci açıklamalarını, adliye önünden yapmışlardı. 

İŞTE BIRINCI AÇIKLAMA;

İrlandalı Chloe Loughnan, tek celsede boşandığı eşi Serdar Ortaç ile konutları ayırdı. Loughnan, memleketi olan İrlanda'ya geri dönüş yapmıştı.

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Üst Alt