Son Konu

Şarkıcı Gökçe'nin sosyal medya paylaşımı olay oldu! Çatlak kadın...

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
sarkici_gokcenin_sosyal_medya_paylasimi_olay_oldu_catlak_kadin_1573631779_7948.jpg

Müzikçi Gökçe, toplumsal medya hesabında yayınladığı farklı bayan temalı paylaşımı ile gündeme ses getiren isim oldu.

Değişik biçimiyle ilgi çeken müzikçi Gökçe, geçtiğimiz günlerde içtimaî medya hesabından yaptığı değişik mutfak paylaşımı dikkatleri çekti. Etrafında buharların çıktığı mutfakta elinde yemek pişirme eldiveni ile poz veren Gökçe, paylaşımının altına tahlil düşmeyi ihmal etmedi.

İŞTE GÖKÇE'NİN ENTERESAN PAYLAŞIMI!

UbPLb_1573631351_2625.jpg

Gökçe, “Ev hanımlığını dayatılmış klasik olgudan çıkarmak istedim. Daha neşeli, farklı bir usulde da paklık, ütü yemek yapan ve tatlı çatlak bayanlara dikkat çektim” halinde not düştü.

ÖBÜR HABERLERİ;

Tuttu fırlattı kalbimi ile ismini hitlere taşıyan Gökçe, güçlü sesi ve yorumuyla Manavgat'ta Barış Suyu Kültür, Sanat, Turizm ve Gençlik Şenliği'nde Manavgatlıları coşturdu. Gökçe, söylediği müziklerle hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Konserin akabinde habercilerin sorularına çarpıcı karşılıklar veren Gökçe, şenliklerin ve halk konserlerinin çok zevkli olduğunu belirtti.

Bp7iZ_1564382304_7399.jpg

Havanın çok sıcak olmasından ötürü sıkıntı anlar yaşadığını söyleyen Gökçe son devirlerde üretilen pop müziklere değindi. Gökçe, "Pop müzik arkaya gitmiyor, rap müziğin 10 sene evvel bu durumda olması gerekiyordu. Lakin rap müzik daima bastırıldı. Son devirlerde yüzeye çıktı, kişiler için uygun de bir şey oldu. Yoksa pop geri planda rap ön planda değil. Şu anda pop müzikten hoş bir müzik çıksa tekrar o ön planda olur" açıklamasını yaptı.

NXp2X_1564382462_3621.jpg

Canlı performansın her daim kıymetli olmasına ait,"Pop müzik arkaya gitmiyor, rap müziğin 10 sene evvel bu durumda olması gerekiyordu. Ancak rap müzik daima bastırıldı. Son vakitlerde yüzeye çıktı, kişiler için düzgün de bir şey oldu. Yoksa pop geri planda rap ön planda değil. Şu anda pop müzikten hoş bir müzik çıksa yeniden o ön planda olur" biçiminde konuştu.

mt6ko_1564382528_7364.jpg

Medya tıklanma rekoru hakkında,"Böyle bir hile var lakin kimin yaptığını bilemezsiniz. Hiç kimseye iftira atamam. Reynmen mesela, gerçekten çok ziyade takipçisi var. Bir günde herkese bildiri gittiği için belli bir milyona gelmesi alışılagelmiş. Ancak onun dışında dediğim üzere kimsenin alnında yazmıyor, 'Ben numaradan tık yapıyorum' diye. Bir de para verip, reklam yapıp legal bir biçimde o sayıları artırma vakası var. Ben bunları yanlış buluyorum. Şarkıyı çıkartıp, şarkıyı rahat bırakmalı. Bazen bakıyoruz mesela 60 milyon dinlenmiş müzik lakin etrafımda kimse bilmiyor. Her bölgede duymuyoruz. Hit şarkıyı dinlemesen de ezberlersin, minibüs makbul duyarsın, otomobil makbul duyarsın, kanal değiştirirken duyarsın" halinde mülahazalarını söz etti.

Üst Alt