Son Konu

Hakan Altun ameliyattan sonra ilk kez konuştu!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
hakan_altun_ameliyattan_sonra_ilk_kez_konustu_1636615783_9307.jpg

Geçtiğimiz aylarda damar tıkanıklığı sebebiyle hastaneye kaldırılan ünlü müzikçi Hakan Altun, taburcu olduktan sonra birinci sefer sıhhat durumu hakkında konuştu.

Ünlü müzikçi Hakan Altun, evvelki aylarda damar tıkanıklığı nedeniyle apar topar hastaneye kaldırılmıştı. Ameliyat olan 49 yaşındaki ünlü isim, tedavisinin akabinde taburcu edildi.

Evvelki akşam Etiler'de bir yer çıkışında objektiflere yansıyan ünlü sanatçı, sıhhat durumu hakkında muhabirlerin sorularını yanıtladı. Düzgünleşme sürecinin hoş geçtiğini söyleyen Altun, "İyiyim, her şey yolunda. İlaç tedavim devam ediyor" halinde konuştu.

Bodrum-İstanbul ortasında mekik dokuduğunu anlatan ünlü müzikçi "Zorlanıyorum, çekimler İstanbul'da olduğu için hafta içi burada olmak durumunda kalıyorum, gerçi 15 gün evvel bir boşluğumuz vardı Bodrum'daydım" tabirlerini kullandı.

Yılbaşında Ankara'da sahne almaya hazırlanan Altun, alacağı fiyat hatırlatılınca "Ben parayı konuşmuyorum, yalnızca müzik söylüyorum. Mesela döner yiyoruz onun parasını bile almıyorlar" biçiminde esprili yorumda bulundu.

Üst Alt