Son Konu

İzzet Yıldızhan eleştirilere ateş püskürdü! 'Hepiniz cezanızı çekeceksiniz...'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
omur_gedikten_izzet_yildizhana_sert_elestiri_iyi_ki_izzetin_kizi_degilim_1635663577_8379.jpg

Geçtiğimiz hafta 2. Sayfa programına konuk olan ünlü müzikçi İzzet Yıldızhan, kızlarıyla ilgili muhafazacı açıklamalarda bulunmuştu. Kimi kesitlerden reaksiyon gören açıklamalar sonrasında ünlü türkücü toplumsal medya hesabından yayınladığı görüntü ile ateş püskürdü.

Ünlü türkücü İzzet Yıldızhan, katıldığı bir programda kızları hakkında "Benim kızım o denli flört falan yaşayamaz. Birbirlerini tanıyacaklar doğal ancak flörtün bir sonu vardır. Kızlarımın eş seçme talihi yok! Flört edilmemeli, gençlik yanılgı yapıyor evlilikleri bitiyor" biçiminde sözler kullanmıştı. 

Magazin gündemine bomba üzere düşen açıklamalar sonrasında toplumsal medya kullanıcıları ikiye bölündü. Bazıları Yıldızhan'ın kızlarını korumak istemesini desteklerken bazıları de ünlü ismi tenkit yağmuruna tutmuştu. Gelen tenkitlerin akabinde isyan eden İzzet Yıldızhan, toplumsal medya hesabından sert açıklamalarda bulundu.

"HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATTIM!"

58 yaşındaki müzikçi, yayınladığı görüntüde şu tabirleri kullandı:

"Herkese selam. Artık bu açıklamayı zarurî bir hale getirdiniz toplumsal medyada bana yapmış olduğunuz hakaretlerle... Aileme, çoluk çocuğuma, bana çok önemli hakaretler ettiniz. Hâlâ edildiğini de görüyorum. Aslında kimsenin kimseye hakaret etme hakkı yok. Bu net olmalı diye düşünüyorum. Bunun benim fikrim olduğunu ve herkesin hayatına hürmet duyduğumu da açıkladım. Bunları net söyledim. Aslında kimsenin kimseye hakaret etme hakkı yok. Bu net olmalı diye düşünüyorum. Bunun benim fikrim olduğunu ve herkesin hayatına hürmet duyduğumu da açıkladım. Bunları net söyledim. Bu klavye kahramanlığı var ya... Çabucak önündeki telefondan ileti atmak göndermek. Keşke gelip yüzüme, o yüreğinizle bana hakaret etseniz. Maalesef kimsenin kimseye bu türlü bir şey yapma hakkı yok. Türkiye'de demokrasi var arkadaşlar. Herkes fikrini özgürce beyan edebilir. Benim hayatım olduğunu, kimseyi ilgilendirmediğini tabir ettim. Eleştirebilirsiniz çok doğaldır. Sanatçıyım zira. Yapmış olduğum her şey hem kabul görülür hem de eleştirilebilir. Bu da hayatımızın içinde olması gereken şeyler. Ancak benim çocuğuma, bütün aileme, bana edilen hakaretler... Hukuksal süreç başlattım şu an. Bütün avukatlarım çok yeterli çalışıyorlar. Hepinize verilecek cezaları tek tek karşımda göreceğim."

ÖMÜR GEDİK YERSİZ ÇIKIŞLARDA BULUNDU!

Magazin dünyasının en dikkat çeken isimlerinden biri olan İzzet Yıldızhan, geçtiğimiz günlerde konuk olduğu bir programda çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu. 9 çocuk sahibi olan ünlü isim kızları hakkında "Benim kızım o denli flört falan yaşayamaz. Birbirlerini tanıyacaklar doğal ancak flörtün bir hududu vardır. Kızlarımın eş seçme talihi yok! Flört edilmemeli, gençlik kusur yapıyor evlilikleri bitiyor" formunda konuşmuştu.

Ünlü sanatkarın kızları hakkında yaptığı samimi açıklamalar toplumsal medya kullanıcıları tarafından büyük takviye görürken Ömür Gedik'ten yersiz bir reaksiyon geldi. Kızlarını korumak için bu şekil bir niyeti olduğunu belirten İzzet Yıldızhan hakkında Gedik, "Kızlarımın eş seçme talihi yok” ne demek Allah aşkına! Düzgün ki İzzet’in kızı değilim. Bu kadar baskıya isyan eder, birinci âşık olduğum erkekle flört etmeye başlardım" şoke eden sözler kullandı. 

Fakat İzzet Yıldızhan açıklamasında kızlarına baskı yapmadığını yalnızca ilerleyen vakitlerde üzülmemeleri için bir baba olarak tedbir almak istediğini belirtmişti. Günümüzde en çok yaşanan bayana yönelik şiddetleri örnek vererek bu stil durumlarda anne ve babaların muhafazacı olmaları gerektiğinin altını çizerek bu açıklamalarda bulunduğunu tabir etmişti. 

İZZET YILDIZHAN'IN O AÇIKLAMASI;

Üst Alt