Son Konu

Mutlu Akü, Automechanika Frankfurt Fuarı’nda yeni teknoloji ve çevreci ürünlerini tanıtacak

klimaci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

Türkiye’de ve bölgede yarım asırdır akü dalının önde gelen firmalarından biri olan Memnun Akü, 13-17 Eylül 2022 tarihleri ortasında düzenlenen Automechanika Frankfurt Fuarı’nda yeni teknoloji ve çevreci eserlerini bir kere daha görücüye çıkardı.

Dünyanın dört bir yanından gelen iştirakçilere yeni eserlerini tanıtacak olan Memnun Akü, Automechanika Frankfurt Fuarı’nda, fuar ziyaretçileriyle bir ortaya geldi.

Otomotiv sanayisinin en değerli etkinliklerinden biri kabul edilen Automechanika Fuarı, 13-17 Eylül tarihleri ortasında Frankfurt’ta düzenleniyor. Milletlerarası Otomotiv, Üretim, Dağıtım ve Tamir Fuarı’nda 4.1, E52 nolu stantta yer alan Keyifli Akü, dünyanın dört bir yanından gelen fuar ziyaretçilerine yeni eserlerini tanıtacak.

Farklı kullanım alanlarına nazaran farklı aküler

İstanbul’da olduğu üzere Frankfurt’ta da farklı kullanım alanı ve segmentlere yönelik akülerini de sergileyen Memnun Akü, fuarın birinci gününde iştirakçilerin ağır ilgisi ile karşılaştı. Bu kapsamda; hibrit binek ve ticari araçlar ile UPS ve telekomünikasyon bölümünde kullanılan özel lityum aküler, forklift, transpalet üzere istif makinaları için üretilen traksiyoner lityum aküler, akıllı taşıma sistemlerinin kullanıldığı depolar ve üretim alanları için AGV aküleri, güneşten elde edilen enerjiyi depolayarak gerektiğinde kullanıma sunabilen mesken tipi güç depolama sistemleri, çevreci ve teknolojik özellikleri ilefuarda öne çıkıyor.

Diğer yandan, marş olarak bilinen starter emelli kullanım için; SFB, EFB, AGM ve JEL teknolojili eserler deotomotiv sektörü, deniz yolu ulaşım araçları ve öteki kullanım alanlarıyla fuar iştirakçilerinin ilgisini çeken eserler ortasında yer alıyor.
Kaynak: (BYZHA) - Beyaz Haber Ajansı

Üst Alt