Son Konu

Fortnite’a John Wick Kostümü Gelmesi Bekleniyor

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
fortnite-a-john-wick-kostumu-gelmesi-bekleniyor-1557933503.png

Fortnite, son devirde yaptığı tezli etkinlikler ile dikkat çekiyor. Geçtiğimiz ay Avengers: Endgame sineması için bir kampanya yapan firma artık de John Wick sinemasının gelmesiyle birlikte emsal bir çalışma içerisine girdi.

9f44b0df1b6e1055fb3c00a4846d09aabd053418.jpeg

Oyuna yakın devranda eklenmesi beklenen Kısıtlı Devir Modu, uzun vadedir gündemde ve her an oyun içinde önümüze çıkabilir. Aktifliğin kendisi ise düşünülenden daha büyük olabilir. John Wick kıyafetinin iki farklı varyantı oyunun son güncellemesinin akabinde ortaya çıktı. Sinemanın de yakın vakitte (bu haftasonu) vizyona geleceğini düşünürsek aktifliğin başlamasına çok da bir mühlet kalmadığını düşünebiliriz.

Yeni gelecek olan kostüm muhtemelen oyuncuların aklındaki kostüm olmayacak. Oyunda aslında Reaper isimli neredeyse birebir John Wick kostümü olan, velev oyuncuların bile John Wick kostümü dediği bir kostüm mekan alıyor. Oyundaki birtakım sözler ve hareketler de oyuncuların anlayabileceği göndermeler içerecek.

121c026a1f291da31b65b84f1523cbfdaf036cb4.png

Yeni kostümle John Wick karakteri oyuna eklenecek. Ayrıyeten serinin meşhur altınlarından biri de oyuna eklenecek. Bu sembolü çeşitli konumlarda göreceğiz. Bu bölgelerden biri de sırt çantası olacak.

Oyuna yeni gelecek olan aktiflikte Wick’s Bounty isimli kısa müddetli olarak makbul bir vazife listesi taraf alacak gelgelelim modun nasıl oynanacağı şimdi muayyen değil.

John Wick Chapter 3: Parabellum bu hafta vizyona girecek.

Üst Alt