Son Konu

Ayrılık Acısı Ne Zaman Geçer?

nicebayan

Yeni Üye
Tepkime
2
Web
nicebayan.com
Credits
-1
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ayrılık Acısı Ne Zaman Geçer?

Her kadın ve erkeğin hayatında yaşadığı büyük bir aşk acısı mutlaka oysa vardır Ben yaşamadım yaşayanlara da şaşıyorum diyen birisi ya yalan söylüyordur ya da daha öyle bir insan hayatına girmemiştir

Büyük heyecanlar ve hayaller ile başlayan bir ilişki belli bir noktaya geldiğinde tıkanır ve bundan böyle insana sevinç yok eziyet vermeye başlar Kesintisiz tartışmalar, kaprisler, huzursuzluklar mutsuzluğun kapısını aralar ve siz kendinizi bir çıkmazın içinde buluverirsiniz Böylesi bir durumda ayrılık kurtuluş olabilir oysa hiç beklemediğiniz aniden ayrılalım! diye karşınıza çıkan partneriniz sizi tarifi olası olmayan acıların içine sevk edip elini kolunu sallaya sallaya gierir İşte sorunda gerçekten bütün bu noktada başlıyor Siz nefes alamamaktan, yemek yemek yiyememekten, uyku uyuyamamaktan yakınırken sizi terk eden şahıs çoktan hayatının yeni sayfasında karalama çalışmalarına başlamıştır bile Siz odanıza kapanıp kendinize cefa etmeye çalışırken dışarıya hayat akıp gider siz ise sadece pencereden bu hayatı izlemekle yetinirsiniz

Peki geçmez sandığınız, bitmeyecek gibi görünen bu işlem ne vakit son bulur ve siz her tarafta yaşamaya ne zaman başlarsınız? Bunun için sahiden emin bir zaman verilememektedir Yapılan incelemeler neticesinde bir ay daha sonra biten ilişkiden ders alındığı ve yaşanan bu acı deneyimin insan hayatında yapıcı bir yeri olduğu ispatlanmıştır bir daha oysa ilişkinizde bu duruma düşmemek adına attığınız adımlardan belirli oluyorsunuz

Biten ilişkinizin ardındaki ağlamayın, üzülmeyin demek saçmalık olur Muhakkak yaşanan güzel günlerin sizde bıraktığı hatıralar ara sıra içinizi acıtacak ve gözlerinizin dolmasına niçin olacaktır Ancak bu noktada düşünmeniz gereken dünyanın merkezinde sizin olduğunuzdur Kimse için kendinizi hırpalamayın ve hayatla olan ilişkinizi katiyen koparmayın En baskı dönem yaşanan birincil haftadır Canınız aralıksız ağlamak isteyecek, dışında çıkmaya çekineceksiniz Lakin siz yalnız kalmak yerine arkadaşlarınızdan yardım almaya uyarı edin Birincil haftayı atlattıktan daha sonra işiniz daha kolay olacaktır

Eve kapanmayın!

Yalnızlık katiyen çözüm değildir Kendinizi eve kapatmak yerine ailenizle, arkadaşlarınızla dışarı çıkın Size onu hatırlatacak her şeyden uzak durun Alışveriş yapın, kuaföre gidin hiç bilmiyor olsanız bile manâlı yok arkadaşlarınızla bilardo yada bowling oynayın

Birincil haftayı bu şekilde atlattıktan sonra gelecek olan ikinci hafta kendinizi daha dar hissedeceksiniz İlişkinizin olumlu yönlerini düşünüp ağlamak yerine olumsuzluklarını düşünün ve bunda da bir hayır vardır diyin

Üçüncü hafta bundan böyle dar nefes aldığınızı, yemek yediğinizi ve gece uykularınızın bundan böyle korkutucu olmadığını göreceksiniz Ama tüm bunları yerine getirmek için kendinizin ne değin kuvvetli olduğunu kendinize göstermeniz lazım *

Üst Alt