Son Konu

Öğretmenler günü kutlama mesajları

nicebayan

Yeni Üye
Tepkime
2
Web
nicebayan.com
Credits
-1
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
2019 Öğretmenler günü kutlama mesajları

Dünyanın en saygıdeğer mesleğidir öğretmenlik çünkü geleceği inşa ederler Yarının sahiplerini hayata alıştırır onları dürüst bilgiyle harmanlar geçmişiyle kibir duyan, geleceğine sahip meydana çıkan bireyler yetiştirirler

Türkiye Cumhuriyetinin mimarı Yüce Önder Atatürk “Milletleri kurtaranlar; yalnız ve ama öğretmenlerdir Öğretmenden, eğiticimden mahrum bir millet; hemen şimdi insanlar adını edinmek kabiliyetini kazanmamıştır diyerek onlara verdiği değeri en iyi şekilde ifade etmiştir

Bizlerde bir araya getirdiğimiz 2019 Öğretmenler günü anma mesajları ile onlara hoş sürprizler yapmanıza yardımcı olmaya çalıştık İşte birbirinden hoş öğretmenler günü mesajları…

Hoca, doğan güneşe aynı Etrafını aydınlatarak karanlıklara meydan okur

Bir ulusun modern ülkeler düzeyine erişebilmesi: eğitim ve öğretimin kaliteli ve bilimsel yöntemlerle yürütülmesi ile olası olabilir Öğretmenler gününüz kutlu olsun öğretmenim

Dünyanın en kıymetli varlıkları olan siz öğretmenlerimizin öğretmenler gününü sevgiyle, saygıyla ve hürmetle kutluyoruz

Geleceğin mimarı olan bizlerin yetişmesinde büyük rol oynayan, her türlü fedakarlığı belirten siz öğretmenlerimize fazla şey borçluyuz Öğretmenler gününüz kutlu olsun…

Siz sevgi elçilerisiniz Sınıfta yaşama sevinci, toplumda rahat, ülkede barıştırma, meslektaşları aralarında demokratlığın simgesisiniz

En hoş gülleri yetiştiren, hiç yorulmadan, bıkmadan, usanmadan bahçesindeki güllere su verir gibi bizlere kol kanat geren öğretmenlerimiz öğretmenler gününüz kutlu olsun

Öğretmenler altın kanatlı kelebeklerdir Çiçeklerin arasından hiç yorulmadan, sürekli uçarlar Çiçeklerine toz kondurmamaya çalışırlar

Baş hoca Mustafa Kemal Atatürk ’cilt aldığınız meşaleyi onurluca içeren ve gelecek nesillere aktaran tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun

Öğretmenlere çok büyük borcumuz vardır Çünkü öğretmenlerimiz bize saygısevgi,eğitim,temizlik etik öğretmeye çalışır Öğretmenlerimize hürmet ve sevgi duymalıyız! öğretmenler günü kutlu olsun!!

Hoca demek eli öpülesi insan demek ellerinizden öper öğretmenler gününüzü kutlarım

Ayrı ülkeden 77 değişiklik arı gelse 777 çiçeğe konsa hiçbiri sizin dek olmaz öğretmenim Öğretmenler gününüz kulu olsun

Çocuklarımızın Yetişmesinde Büyük Rol Oynayan, Her Türlü Fedakarlığı Bildiren Sizlere Fazla Borçluyuz Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun

Vazifenizin Kutsallığı Karşısında Hürmet İle Eğiliyorum Öğretmenler Gününüzü Kutlar, Afiyet, Sevinç Ve Esenlikler Dilerim

Öğretmenler, Dünyanın Her Yerinde, İnsan Topluluğunun En Fedakar Ve En Kıymetli Varlığıdır Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun…

Yılın Bir Günü Hatırlamakla Senin Hakkını Nasıl Ödeyebilirim Ancak? Defalarca Kalbimde Olacaksın Hayatım Baştan Başa Seni Hiç Lakin Hiç Unutmayacağım Öğretmenim Öğretmenler Gününü Kutlarım, Seni Fazla Lakin Çok Seviyorum *

Üst Alt