Son Konu

Bir kızdan nasıl ayrılabilirim?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba arkadaslar 2 yıllık bir iliskim var Oysa artik eskisi değin sevemiyorum kiz arkadasimi en azindan ilk gunku gibi degil hicbirsey Kiz arkadasim ozgurlugumu olabildigince kisitliyor herhangi bir kizla konustugumu gordugu veya duydugu an asgari 45 gun kavga edip beni yalvartiyor daha sonra affediyor herseyi kiskaniyor erkek arkadaslarla takilmama bile müsade vermiyor Ne zaman ona ondan bundan böyle terketmek istedigimi soylesem agliyor numarasını engelliyorum baska bi göstermelik ariyor o numarayida engelliyorum evi ariyor annemi ariyor elbet bi sekilde ulasiyor Aldatiyorum gozunun onunde benden yinede bi turlu vazgecmiyor Zaten bana bin kere sen ne yaparsan yap senden katiyen vazgecmem dedi Arkadaslar ne yapsam kurtulamadim kizin yuzune karsi senden nefret edilen şey ediyorum hayatimdan defol git dedim yinede ayrilmiyor biktim artik :'( hayata bir defa geliyor insan kendimce doya doya ozgurce yasamali bir kızın kısıtlamalariyla degil ayrica benimle evlenmek istediginide soyledi lutfen bana hafıza verin ben boyle bir evlilige muhakkak katlanamam napiyimde ayrilabiliyim bu kizi bu derin inadından vazgeciriyim? yardımmmm

Üst Alt