Son Konu

Kafam çok karışık,ne yapacağımı bilmiyorum

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Lise 2 öğrencisi bir kızım Geçen yıl beni sevdigine gercekten inandıgım biri vardı yani kesintisiz yanımda olurdu ihtiyacım olduğunda Herkesten sakınırdı her sey güzeldi Fakat ben ona her zaman olamayız dedim çünkü yaklaşık 3 yıldır diğer birini seviyorum İmkansız biri yani asla benim olmayacak biri Çünkü onunda en yakın arkadaşı beni seviyor Fakat seviyorum işte Bu yüzden gecen yıldan beri beni seven bu cocuga hic ümit vermedim Neyse onunda canına tak etti ve kavga ettik aylarca konuşmadık Bir ara baştan konuştuk tekrar benzer konuları açmasına göre yeniden iletişimimiz kesildi Şu Anda bitmiş konuşmaya başladık hatta görüştük bir yıl sonradan bitmiş Ama tekrar anladım fakat hala beni seviyor Hazır mükemmel biri fakat ben konusurken bile vicdan azabı çekiyorum güya sonuçta kalbimde başka biri var Benim için o iyi bir arkadaştan öte olamaz Çevremdekiler de asla senin olmayack birini nereye dek beklemeyi düşünüyorsun deeyip bu çocukla çıkmam için zorlama yapıyorlar Size danışmak istedim çünkü aklım sahiden karmakarışık Benim gerçekte ne dek imkansız olursa olsun sevdigim biri var Keşke bunu bu beni seven arkadasada söyleseydim geçen yıl en basından ama söyleyemedim böyle de devam etti Eminim söylersem olan arkadaslıgımızda biter Ne yapmam gerek bilmiyorum

Üst Alt