Son Konu

Sapyoseksüel Olduğunu Açıklayan Hülya Avşar Dalgacı Yorumlardan Bir Miktar Nasibini Aldı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-4aee0effb8187b83c249d3f7639541abf7f0acff.jpg

Hülya Avşar, özel hayatıyla ilgili gazetecilerin yönelttiği soruları yanıtladı. Sonrasında ise hayli gündem oldu...

Masumiyet dizisiyle ekranlara dönen Hülya Avşar aslında uzun vakittir ortalıkta görünmüyordu.

Vakit zaman farklı açıklamalar ve çıkışlar yapar biliyorsunuz. Bir benzerini de bugün yaptı.

Bir arkadaşını hastanede ziyaret eden Avşar, çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı.

"Ya muhtaçlık hissediyorsun diye abuk sabuk bir hayat yaşayacaksın, ya da karşına düzgün biri çıkana kadar bekleyeceksin. Bir de ben çok alıştım, özgürlük çok hoş bir şey" diyen Avşar, şöyle devam etti:

"Para, seks... Bence özgürlük dünyanın en büyük memnunluğu. Bundan sonra kalk evlen... Onları unutun. Başıma nazaran birisi çıkarsa flört edebiliriz, hayatı yaşayabiliyoruz. Kızımı büyüttüm, herkesin kendine nazaran bir hayatı var.

Güçlü bayan olmak hoş bir şey de erkek de güçlü olmalı. Ben sapyoseksüelim zati. Katiyen zeka. Zeka benim için büyük bir güç. Bunların hepsini bir ortaya getirecek biri varsa bana haber verin. Var doğal o denli karşıma çıkmış olanlar. Kaya'nın zekası mesela, fevkaladedir."

Bu ortada yeri gelmişken sapyoseksüelin ne olduğunu da açıklayalım:

Sapyoseksüel sözü, zeki bireylere ilgi duyanları tanımlar. Dış hoşluktan ya da fizikî manzaradan çok, entelektüellik ve akıl, zeka üzere kriterlerinden etkilenen insanları tabir eder. Özetlemek gerekirse 'beyin' aşkıdır.

Açıklamamızı yaptıktan sonra mevzumuza dönelim... Hülya Avşar'ın bu açıklamaları olağan ki gündem oldu ve toplumsal medyada konuşuldu.

İşte o yansılar:

Üst Alt