Son Konu

Daredevil'ın MCU'ya Gelişi Hayran Teorilerini De Arttırdı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_61aebc3ee0c15_73609.jpeg

Marvel Sinematik Evreni, Disney+ ile birlikte dizi işlerine girmeden uzun zaman önce Netflix üzerinden sokak seviyesi kahramanların dizilerini izledik. İçlerinde öncü olan ve bana göre en başarılısı olan Daredevil'ın şansını MCU'da da denemesi kaçınılmaz gibi duruyordu. Hawkeye dizisiyle birlikte Echo'nun da evrene girmesi, No Way Home'un ihtimaller denizi derken nihayet Matt Murdock'a da yeşil ışık yandı. Büyük patron Kevin Feige, Daredevil'ın dizide olduğu gibi Charlie Cox tarafından MCU'da da yer alacağını doğruladı.

"Eğer önümüzdeki işlerde Daredevil görürseniz bu Charlie Cox olacaktır. Ancak onu nerede ve ne zaman göreceğimizi zaman gösterecek." diyen Feige, Marvel'ın favori avukatını doğruladı. Ufukta bir She-Hulk dizisi de varken MCU'daki avukat sayısında da bir anda artış meydana geldi. Feige'den gelen bu güzel haber beraberinde çok sayıda hayran teorisini de getirdi. Özellikle 10 gün sonra izleyeceğimiz No Way Home filminde Matt Murdock'u Daredevil olarak görmemiz epey olası. Ayrıca Hawkeye dizisinin sonunda işler Echo dizisine bağlanırken jenerik sonrası sahnede de Daredevil karşımıza çıkarsa hiç şaşırmayın.
  • Hawkeye - İlk Bakış
  • Charlie Cox'tan Yeni Daredevil Adaylarına Gözdağı!
Ufukta Daredevil için solo bir dizi ya da film projesi yer almasa da New York ve özellikle Hell's Kitchen taraflarında geçen işlerde gözlerimiz artık Daredevil'ı kesinlikle arayacak. Charlie Cox ile birlikte benim asıl beklediğim gelişme ise Echo'nun amcası olarak Kingpin'in Vincent D'Onofrio olarak MCU'ya giriş yapması. Sonrası hem Daredevil hem Spider-Man hem de tüm New York ahalisi için daha heyecanlı bir MCU olacaktır. Uzay, çoklu evren falan derken böyle sokak seviyesi kahramanlara dönüş yapmak benim gibi çizgi roman okurları için bulunmaz nimet.

Üst Alt