Son Konu

Samsung Galaxy Note10’un Heyecanlandıran Tanıtım Videosu

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
samsung-galaxy-note10-un-heyecanlandiran-tanitim-videosu-geldi-1562661433.jpg

Samsung Galaxy Note10, Güney Koreli firmanın yeni amiral gemisi olacak. Firmanın yeni telefonu, resmi tanıtımından 1 ay evvel yayınlanan görüntü ile birinci sefer resmi olarak önümüze çıktı. 

Galaxy Note10, yeni DeX modu ile rastgele bir HDTV’yi anında bilgisayara çevirebilecek. Samsung başkaca 20W kablosuz şarj özelliğine de işaret ediyor. Telefonlar, şarj paylaşımında da 20W aksine şarj kapasitesine sahip olacak. 

Yeni tanıtım görüntüsü, Samsung Endonezya’nın resmi Twitter hesabından paylaşıldı. Medyada telefonun özellikleri konusunda bir haber verilmiyor lakin yeni cihazın verimlilik mealinde üst seviye olduğu vurgulanıyor. 

6e0ddfbe264bcafad94aeb32b8f75bd36d4ebb8b.jpeg

Medyaya nazaran yeni DeX modu, Galaxy Note10’da da bulunacak. Bu mod, cihaz üzerinden gelişmiş masaüstü tecrübesi yaşayabilmeyi sağlayacak. Samsung, yeni Galaxy Note10’un profesyoneller tarafından kullanılan birtakım cihazların da yanını alacağı konusunda tezli. 

Samsung, Galaxy Note10’u işletme odaklı bir telefon olarak görüyor. Cihaz ikonik S Pen stylus kalemi ile gelecek. Yeni kamera sistemi de yaratıcı kullanıcıları ve profesyonelleri çekmeyi amaçlıyor.

Üst Alt