Son Konu

Deniz Seki Herkez Kendi Yoluna Şarkı Sözü

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Deniz Seki Herkez Kendi Yoluna Şarkı Sözü deniz seki cümbür cemaat kendi yoluna deniz seki herkes kendi yoluna sözleri sözleri yolunda şarkı sözü herkez Deniz Seki 2011de şahane bir albüme imza attıTam olarak bütün şarkılarını dinlemedim lakin dinlediklerim arasından en çok beğendiğim Herkez Kendi Yoluna parçasının sözlerini sizlerle paylaşıyorumdenizsekiherkezkendiyolunasarkisozu5c57bc91d8fe6alt ;) Wink ;) 1549253773 1549253773 denizsekiherkezkendiyolunasarkisozu5c57bc921816bdenizsekiherkezkendiyolunasarkisozu5c57bc921816bdenizsekiherkezkendiyolunasarkisozu5c57bc921816b Bir koza gibi ördük bu aşkı böylece nazlı Bir dua gibi gördük sevgimizi bazı, bir takım Üzerine titrerdik bir gün bitmesin diye Her şey değişti bir anda niye Bir uçtan sen çektin bir uçtan ben çektim Kopardık en sonunda Hemen boyunlar bükük omuzlarda bir tartı Herkes kendi yolunda offf bir defa dönmeye görsün şansın böylece gider Hic ummadığın anda her şey değil olur biter Ne zaman ilaçtır bundan böyle sevgimize Ne yeni sevdalar para eder ikimize Bir uçtan sen çektin bir uçtan ben çektim Kopardık en sonunda Simdi boyunlar bükük omuzlarda bir yük Cümbür Cemaat kendi yolunda offff​  

Üst Alt