Son Konu

Ekonomik kriz ünnüler ve harcamaları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ekonomik kriz ünnüler ve harcamaları ünnüler krizden en fazla etkilenen masraf bileşimi kriz yılında en fazla etkilenen masraf bileşimi krizde ÜNLÜLER HARCAMALARINA DIKKAT EDİYOR 1548616490 1548616490 ekonomikkrizunnulerveharcamalari5c4e032e636feekonomikkrizunnulerveharcamalari5c4e032e636fe http:wwwgeccecomserviceMakeThumbaspx?Image webimageshabermujdear20ekim&w 415&Alt webimageshaberhaberlrg KÜRESEL KRİZDEN ETKİLENEN ÜNLÜLER KENDİNCE IVEDI ÖNLEMLER ALDI MÜJDE AR DOĞALGAZ YERİNE ODUN SOBASI YAKACAĞINI AÇIKLARKEN AZRA AKIN DA ARABASINI SATIP KİRALIK OTOMOBIL KULLANMAYA BAŞLADI SÜREYYA YALÇIN İSE YALISINDAN TAŞINIYOR Müjde Ar, dünyayı etkisi altına bölge küresel krizden etkilenmemek için aldığı önlemleri anlattı 'Evdeki yemek yemek düzenini bile değiştirdim Eti kaldırdım, palamut ucuz' diyen Müjde Ar, doğalgazdaki pahalılık karşı ise evine soba yaptırdığını söyledi 6070 metrekarelik bir evin zeka minimum 200 YTL’lik doğalgaz yaktığını anlatan Ar, kendi evinin bir hayli büyük olduğunu ve ısınma sorunu yaşadığını belirtti Ar, 'Ben şöminemin içine soba taktırıyorum Büyük bir evim var Odun yakacağım Bir tane kütükle 100 metrekare bayağı ısınıyormuş Doğalgazdan illallah ettim' diye konuştu Azra Akın da hesabını bilenlerden Azra’nın altındaki lüks otomobil, kiralık! Azra uzun süredir, bir arabaya on binlerce YTL bağlayacağına kiralamayı tercih ediyormuş Önceki gün Nişantaşı’nda görülen Azra’nın aşağıda sıfırı 117 bin YTL olan kiralık bir cip vardı Azra’nın bu cip için aylık ne kadar ödediği bilinmese de trafik sigortası, kasko ve araç pulu ödemediği belirlenmiş E, kira ücretini ve benzini de vergiden düştüğüne kadar, cebinden bir kuruş çıkmıyordur illaki Kriz önlemi alıp cebini ısıtmak böyle bir şey işte! Süreyya Yalçın 2 haftalık flörtten sonra Önder Bekensir ile Ağustos’ta dünya evine girmişti Çift, nikah sonrası İstanbul Kandilli’de bir yalı kiralamıştı Fakat yalı tadilatta olduğu için otele yerleşmişlerdi Küresel idareli kriz patlak verince Süreyya Yalçın ile Önder Bekensir karar değiştirmiş Yalıda oturmaktan vazgeçmişler En kısa zamanda da otelden ayrılıp Süreyya Yalçın’ın Kamu’ta ama evine taşınacakmış  

Üst Alt