Son Konu

Steam'in İndirmeler Sayfası Değişiyor

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_60b0aef2b3951_71678.jpg

Steam çok yakında İndirilenler sayfasını görsel açıdan değiştirmeye hazırlanıyor. Yayınlanan son yazılım güncellemesinde yeni sayfanın temelleri atılmış, hatta bildiğiniz gibi SteamDB'nin kurucusu Pavel Djundik bu sayede Valve'ın PC tabanlı bir el konsolu üzerinde çalıştığını ortaya çıkarmıştı.

Pavel aynı kodlarda yeni indirme sayfası öğelerini de görmüş ama "bu sayfaya erişmenin bu kadar kolay olacağını düşünmemiştim" diyor. Gerçekten de siz de isterseniz hemen şimdi bu yeni İndirmeler sayfasını görebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey tarayıcınıza steam://nav/library/download adresini yazmak. Eğer Steam programı açıksa doğrudan yeni İndirmeler sayfasını göreceksiniz, açık değilse de Steam çalışacak ve yine bu sayfaya erişeceksiniz. Yeni sayfayı görmek için birkaç kere denemeniz gerekebilir, ben İndirmeler sayfası açıkken denediğimde yeni sayfaya geçebildim aşağıda görebileceğiniz üzere:

std.jpg

Gösterilen bilgiler önceki sayfayla aynı, sadece görsel yönden değişiklikler var. Pavel Ayarlar sayfasının da değiştirileceğini ama henüz görseline ulaşamadığını da eklemiş. Yani Steam kütüphanenin görsel güncellemesinin ardından UI'nin diğer kısımlarına da sonunda el atmış gibi görünüyor.

Üst Alt