Son Konu

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı, Survivor Çağrı diskalifiye mi olacak?

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
survivor_2021e_veda_eden_yarismaci_belli_oldu_1612941520_7807.jpg

Survivor'da ödül oyununu kim kazandı? sorusunun yanıtı belirli oldu. Survivor son kısımda sandviç ve havuçlu kek için oynanan ödül oyununu gönüllüler grubu kazandı. Yeni kısım fragmanında ise bağlantı oyununda uğraş eden yarışmacılardan Davet'in sonlanması ve sunucu Murat Ceylan'ın üstüne yürümesi, sonrasında ise kurulda Acun Ilıcalı resti çekmesi gündem oldu. İşte dün yaşananlar:
HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN
Survivor'ın son kısmında gruplar ödül oyunu için karşı karşıya geldi. Heyecan ve gayret dolu geçen ödül oyununda yarışmacılar, deniz üzerindeki parkurda manileri aşmak için varlarını yoklarını ortaya koydu. Survivor'da ödül oyununu kazanan gönüllüler kadrosu yarışmacıları, rozbif ve peynirli birer sandviç ve bir dilim havuçlu kek yeme hakkı elde etti.

Yeni kısım fragmanı birinci olarak Ünlüler kadrosunda yaşanan Barış ve Doğan ortasındaki hengameye yapılan yorumla başlıyor. Batuhan'ın sitemlerinin ekrana geldiği fragmanda ekip arkadaşı İsmail'e sert çıkıyor. Batuhan yaptığı açıklamada, "İsmail ağabey ikidir gruba ihanet ediyor. Adam bir ensesinden Barış'ı ayırır bir ensesinden Doğan'ı alır bu türlü ayırır." diyerek yansısını lisana getiriyor. Daha sonra yarışmacılar irtibat oyunu için karşı karşıya geliyor. Hudutların gerildiği müsabakada Davet, Gönüllüler grubuna sert reaksiyon gösteriyor. 'Özür dileyecek' diye bağıran Davet ortaya giren Murat Ceylan'a da sonlanıyor. Sunucu Murat Ceylan'ın 'Çağrı yeter' demesiyle yeterlice çıldıran Davet adeta meczuba dönüyor ve ünlü sunucuya 'Ne kâfi sana ne?' diye reaksiyon gösteriyor. Kadro arkadaşlarının sıkıntı sakinleştirdiği Davet daha sonra oyun alanından koşarak ayrılıp bir bölgeye gidiyor. Daha sonra yarışmacılar eleme için kurula geliyor ve Acun Ilıcalı Davet'e çok sert reaksiyon gösteriyor. Ilıcalı, 'Ben arkadaşıma yapılan bu hareketi kabul etmiyorum. Artık 'yarışmayı bırakıyorum' dersen keyifli oluyorum" diyor. Davet ise bu kelamlar sonrası gözyaşlarını tutamıyor.

ELEME ADAYLARI BELİRLİ OLDU!

Dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler grubu ortalarından aday çıkarmak zorunda kaldı. Survivor'da üçüncü eleme adayı Aleyna Çalışkan oldu.

Survivor'da üçüncü eleme adayı Aleyna Çalışkan oldu. Aleyna Çalışkan yaptığı açıklamada şu tabirleri kullandı: Esasen iddia edebiliyordum. Yeniden birebir bireyler benim adımı kurulda söylediler. Biz asla birbirimizle kurul öncesi konuşmuyoruz. Yalnızca tek bir şey söylüyorum benim ismimi yazacaksan oyundan evvel beni düşürme. Yarışta birinci eleme adayları Hanzade ve Hikaye olmuştu.

Survivor 2021'e ve hayallerine veda eden Çağman vedasının erken olduğunu söyleyerek 'Buraya kadarmış' dedi. Acun Ilıcalı da yarışın elenmesine üzüldüğünü belirtti.

SURVİVOR 2021 TAKIMINDA KİMLER VAR?

Merakla beklenen Survivor 2021 Ünlüler takımı şöyle:

Survivor 2021 takımı yer alacak Ünlüler ve Gönüllüler açıklandı.

- Melis Sezer

- Barış Özbek

- Davet Atakan

- Merve Aydın

- Hayrettin

- İsmail Balaban

- Batuhan Karacakaya

- Hikaye Çelik

- Cemal Hünal

- Meryem Kasap

Merakla beklenen Survivor 2021 Gönüllüler grubu şöyle:

- Sancakay Ilım Morgül