Son Konu

Kıza randevu teklifi.

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Arkadaşlar benim çok küçüklüğümden beri tanıdığım bi kız var binevi çocukluk aşkı
Ben bunla son 5 yıldır hiç görüşemedim fakat sonra lise 2 de her tarafta karşılaştık Sorun şuki ben kıza dürüst içe birşeyler kavrama rağmen benden bi üstteki sınıfta bulunması ve o zamanlar çıktığı olması nedeniyle karşılaşmalarımızda naber nasılsın dışarıda öyle muhabbet etmedim Lakin bu sene öss ye girdi ve tatmin edici puanı alamadı Binevi derslik farkı eşitlendi Artık çıktığıda değil Neyse sonuca gelim Geçen gün abimin düğünü vardı Bunlarda geldi düğüne fln İşte gittim yanında Sarıldım fln Aramızda sıcak bi muhabbet geçti Sonradan çok hoş olmuşsun dedim Oda bana sende çok tatlı olmuşsun dedi Sonra sarıldık ayrıldık fln Şimdi ben bu kızı öss den kaç puan aldın muhabbetine arayım sonra konuyu başka konulara çektikten sonradan yarın fln buluşup birşeyler yapalımmı gibisinden birşeyler söylesem nasıl olur?
(Kız şahsiyet olarak çok cana yakın ve yüzünden hiç gülümsemesi yetkisiz olmayan türde bi kız en azından bana karşısında öle) Son olarak ben onu küçüklüğümden beri aradan birsürü kişi geçmiş olmasına karşın unutamamışsam acaba oda bana karşısında bu şekilde hissediyor olabilirmi?

Üst Alt