Neler yeni

Hoş Geldiniz ? Forum Sitesi

Bilgilihocam.Com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Bilgilihocam.Com ; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Bilgilihocam.Com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.

Soru Gönder ?

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Duyurular Bölümü

Bilgilihocam Duyuru Bölümü

İletişim

Uzmanlarımız Sorularınızı Yanıtlamaya Hazır

Üniversite seçimi

• Konbuyu başlatan iltasyazilim
  • Başlangıç tarihi
I

iltasyazilim

Üye
Corona Virüs Nedir ?
Merhaba 12 sınıfa gidiyorum Bu son senem İstanbulAvcılar'da okuyorum Açıkçası buralardan uzaklaşmak istiyorum ama o kadar çok değil yine Marmara da bir yer olacak Bilgisayar programcılığı okuyacağım 2 yıllık Ben Çanakkale 18 Mart Üniversitesine gitmek istiyorum yani Çanakkale Meslek Yüksek Okulu Orada okuyanlar için bilgi alabilir miyim? Şimdiden teşekkürler

Yazar: iltasyazilim
Article Title: Üniversite seçimi
Source URL: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8