Neler yeni

Hoş Geldiniz ? Forum Sitesi

Bilgilihocam.Com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Bilgilihocam.Com ; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Bilgilihocam.Com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan iletişime geçerek bildirebilirsiniz. Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.

Soru Gönder ?

Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın

Duyurular Bölümü

Bilgilihocam Duyuru Bölümü

İletişim

Uzmanlarımız Sorularınızı Yanıtlamaya Hazır

Üniversite Tercihleri

• Konbuyu başlatan iltasyazilim
  • Başlangıç tarihi
I

iltasyazilim

Üye
Corona Virüs Nedir ?
Merhaba, Arkadaşlar Üniversite tercih döneminde herkesin olduğu gibi benim de kafam iyice karıştı Öncelikle üniversiteden beklediğim tabiki iyi bir eğitim, Fakat üniversiteyi eğitim dışında insanların kendini geliştirebilecekleri, birikim kazanabilecekleri, nacizane eğlenebilecekleri bir yer olarak görmüşümdür hep Sinema okumak istiyorum tercih etmek istediğim şu ana kadar 3 üniversite var

1 Mimar Sinan (İstanbul)
2 Anadolu (Eskişehir)
3 9 eylül (İzmir)

Bu şehirlerden hangisinde daha rahat edebilirim O konser senin bu konser benim koşup ayaklarım şişinceye kadar eğlenebilirim? Hangi üniversite sosyallik açısından daha iyi? Aslında sonuç ne olursa olsun tercih sıralmam değişmeyecek fakat sadece tercih edeceğim üniversiteler hakkında bilgi almak istiyorum Yanlış anlaşılmasın Şimdiden teşekürler

Yazar: iltasyazilim
Article Title: Üniversite Tercihleri
Source URL: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8