Son Konu

Ünlü Borsacıdan Büyük İtiraf ve Tahmin: Bitcoin Beklentilerimi Aştı!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
bitcoin-dollars-1.jpg

Ünlü borsacı Jordan Belfort, lider kripto para Bitcoin (BTC)’in beklentilerini aştığını söylüyor.

Ünlü borsacı Jordan Belfort: Bitcoin (BTC) beklentilerimi aştı!

Yeni verdiği bir röportajda eski borsacı Jordan Belfort, Bitcoin’in 2017’deki çöküşünü doğru olarak adlandırırken, önde gelen kripto para biriminin büyük bir geri dönüş yaptığını görmediğini söylüyor. Jordan Belfort konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin‘i ilk gördüğümde, teknolojinin harika olduğunu düşündüm. Harikaydı. 17.000 dolara, 20.000 dolara yükseldiğini gördüğümde, “Defol git” dedim. Çarpacağını ve çökeceğini düşündüğüm gün neredeyse tam karşımdaydı. Düştüğü zaman ortadan kaybolacağını ve sonra asla geri gelmeyeceğini düşündüm, ama olmadı. Ben bu konuda yanılmışım. Yok olacağını düşündüm ve olmadı. Neden? Çünkü buna yeterince insan inandı.
over-5000-bitcoin-worth-97-million-from-the-2016-bitfinex-spring-into-action-1280x640-1.jpg
Jordan Belfort: Lider kripto para birimi henüz büyük bir geri dönüş yapmadı!

Jordan Belfort ayrıca Bitcoin ve GameStop’un temellerine de bakıyor. İki varlığın arz dinamikleri açısından birbirinden farklı olduğunu ve BTC’nin kıtlığını önemli bir satış noktası olarak lanse ettiğini söylüyor. Jordan Belfort konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin ve GameStop arasındaki fark çok büyük ve bu insanların yaptığı hata: birinin diğeriyle ilişkili olduğunu düşünmeye çalışıyorsanız, öyle değil. Orada oluşturulabilecek sınırlı miktarda Bitcoin var. Ayrıca bunları nasıl oluşturduğunuza dair çok karmaşık anlaşılabilir modeller var ve bu kıtlık oluşturuyor. Kelimenin tam anlamıyla teorik olarak yayınlanamayan GameStop miktarı yoktur. Basılabilen, oluşturulabilen sonsuz bir hisse arzı, dolayısıyla sonlu bir durum değil. Bitcoin’in yapabildiği şey, gerçekten bir noktaya ulaştı, sadece arz ve talepti. Değerli olduğunu düşünürsek, değerlidir.

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, usta isimlerin Bitcoin tahminleri ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için “Dev İsim Tarih Vererek Bitcoin ve Altcoin Tahminlerini Paylaştı!”isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Üst Alt