Son Konu

Xiaomi Mi 10’nun tanıtım posteri ortaya çıktı!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
xiaomi-mi-10-kendisi-gosterdi-iste-n6fX_cover.jpg

Xiaomi’nin uzun vadedir merakla beklenen akıllı telefon modeli Mi 10’nun tanıtım posteri ortaya çıktı.

Xiaomi Mi 10’nun tanıtım posteri ortaya çıktı!

Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin amiral gemisi olarak tanıtacağı Mi 10’un tanıtımı mobil yerkürede uzun devirdir merakla bekleniyor. Yeni akıllı telefon modelinin tasarımı, teknik özellikleri ve fiyatı ile ilgili olarak birçok söylenti ortaya çıkmıştı.

Mobil yerkürede büyük bir hisse sahibi olan Xiaomi’nin 2020 yılında da yeni modeller ile kullanıcıların önüne çıkması beklenirken, Xiaomi Mi 10 isimli yeni akıllı telefon modeli ile ilgili şimdiye kadar basına sızdırılan bir malumat ya da fotoğraf mekan almıyordu.  Mi MIX Alpha modelinin tanıtımı ile akıllı telefon dizaynlarında farklılıklar ile önümüze çıkacağının sinyallerini veren Çinli şirketin Xiaomi Mi 10 modelinde de benzeri bir dizayna mekan verip vermeyeceği merak ediliyordu. Xiaomi Mi 10’un tanıtım posterinin ortaya çıkması ile telefonun tasarımı konusundaki soru işaretleri de azalmaya başladı.

xiaomi-mi-10-tanitim-posteri-yayinl-npQw.jpg

Xiaomi Mi 10 108 megapiksel kamera ile gelecek!

Çin’in medya platformu Weibo tarafından yayınlanan Xiaomi Mi 10’un tanıtım posteri ile yeni akıllı telefon modelinde Mi MIX Alpha dizaynının alt yapı olarak kullanıldığı göze çarpıyor. Xiaomi Mi 10’un ardında Mi MIX Alpha modelindeki üzere uzun siyah bir şerit taraf alırken telefonun art kısmında dörtlü kamera sistemine taraf verildiği görülüyor. Paylaşılan imaja yakından bakıldığında telefonun ana kamerasının 108 megapiksel sensöre sahip olduğu görülebiliyor. Ana kamera ile birlikte nokta alacak başka kameraların 20 Megapiksel, 12 Megapiksel ve 5 Megapiksel olması bekleniyor. Xiaomi tarafından 11 Şubat‘ta tanıtılacak olan yeni akıllı telefon modeli Mi 10’un tanıtım posterinde konum alan Snapdragon 865 5G işlemcisi detayı da akıllı telefonla ilgili dikkat çeken değerli noktalardan biri.

Üst Alt