Son Konu

Ünlü Kâhin: Ripple, Holo ve 4 Unutulmuş Altcoin Bu Dev Seviyeleri Görecek!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
xrp_bitcoin_cover.jpg

Başarılı Bitcoin ve altcoin tahminleriyle büyük bir takipçi kitlesini toplamaya devam eden kripto stratejisti Kaleo, Ripple (XRP) ve unutulmuş beş altcoin projesinin patlamaya hazır olduğunu söylüyor.

Kaleo: Ripple satın aldım! 1,96 doların üzerine çıkacak

Yeni bir tweet’te usta analist Kaleo, 235.800 takipçisine, dördüncü en büyük kripto para düşüş trendinden çıktıktan sonra Ripple satın aldığını söyledi. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ayrıca devam ettim ve kopuş sırasında bir torba Ripple aldım. XRP bu tür bir hareket yaptığında, daha yüksek bir seviyeye ulaşana kadar tipik olarak yavaşlamaz. Kenardan izlemek istemiyorum.
1-8.jpg
Kaynak: Kaleo/Twitter
Analist, XRP’nin yeni yükseliş hareketiyle, 52 haftanın en yüksek seviyesi olan 1,96 doların üzerine çıkabileceğini belirtiyor. Bu rakam, altcoin projesinin şu anki 1,34 dolarlık değerinden en az %40 potansiyel kazançları temsil ediyor.

Kaleo: Enjin Coin (ENJ) 3 dolarlık seviyeye oynuyor

Kaleo’nun listesindeki bir başka kripto parada Blockchain oyun platformu Enjin Coin (ENJ). Analiste göre, ENJ tokeni mevcut fiyatından en az %15’lik bir artışa işaret eden çapraz direncini kırdı. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ENJ/USD grafiğinde benzer görünüm. 3 ABD dolarına geri dönme arayışındayız.
2-9.jpg
Kaleo: Popüler altcoin Holo (HOT)’dan da satın aldım!

Sırada, analistin birkaç haftalık bir düzeltmeden sonra yükseliş trendini sürdüreceğini söylediği merkezi olmayan platform Holo (HOT) var. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Geçen ay gördüğümüz gibi bir şey görme ihtimalimize karşı düşük bir oturma altlığına maruz kalmak istedim. Bu yüzden burada bir torba HOT aldım. Tahminimce bir ara/yeniden test görüyoruz, ardından gerçekten hareket etmeye başlamadan önce birkaç gün yukarı doğru bir kesinti yaşıyoruz.
3-8.jpg
Kaleo: OXY, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4,16 doları geçmeye hazırlanıyor

Analist ayrıca, Solana merkezli ana aracılık protokolü Oxygen’in fayda tokeni olan OXY’ye bakıyor. Kaleo’ya göre OXY, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4,16 doları geçmeye hazırlanıyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Burada hala OXY’nin büyük bir hayranıyım… Çift tabanı temizleyin, yüksek aralıkları test edin. Yeşil dikdörtgenin üzerine çıkarsanız, gökyüzü 4,50 ABD dolarından fazla açık olmalıdır.
4-4.jpg
Kaleo: Bu altcoin daha yüksek seviyelere doğru devam etmeye hazır görünüyor

MAPS projesi de Kaleo’nun listesinde. Kripto analistine göre, Solana tabanlı seyahat ve navigasyon platformu mevcut fiyatından çok fazla artı potansiyel sunuyor. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

MAPS, unutulmuş gibi geliyor. Solana ekosisteminin sağlam olan ancak yine de gerçekten çok fazla şey yapmayan bir başka üyesi. Son zamanlarda uzun vadeli bir aralıktan yeni zirvelere çıktı, kırılmayı yeniden test etti ve daha yüksek seviyelere doğru devam etmeye hazır görünüyor. Ben long’um…
5-1.jpg
Kaleo: Raydium (RAY)’da önce 15 dolar, sonra hızla 30 dolar

Kaleo’nun radarındaki son kripto para, analistin 13 dolarlık direncini kırdığı için patlamasını beklediği Solana merkezli otomatik piyasa yapıcısı Raydium (RAY)’dur. Analiste göre, RAY %100’ün üzerinde kazanç elde edebilir. Kaleo konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Sadece bir zaman meselesi RAY hızla geliyor… Önce 15 dolar, sonra hızla 30 dolar.
6-1.jpg
Kaleo, 2 yıl önceden Bitcoin’in fiyatının bugün nasıl hareket edeceğini doğru öngören bir analist. Lider kripto paranın, Kaleo’nun Şubat 2019’da Bitcoin için yaptığı tahminleri takip ettiğini belirtmek gerekiyor. Bu başarılı tahminleriyle ünlü analist, piyasada hızla itibarını inşa ediyor. Ayrıca analist, bazı altcoin tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı.

Üst Alt