Son Konu

Derya Büyükuncu oyuncu oluyor

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Derya Büyükuncu oyuncu oluyor derya büyükuncu, survivor sonrası, oyuncu oluyor, röportajı, resimleri ve ilgili haberleri burada arkadaşlar Derya Büyükuncu Survivoryarışmasından sonradan verdiği röportajda yeni projelerim var, oyuncu olmaya da karar verdimdedi mekanicom olarak, Hürriyet Kelebek'te yer alan mülâkat haberini, sizlerle paylaşıyoruz Melek'lerderyabuyukuncuoyuncuoluyor5c4e9916b527dalt Ulusal yüzücü Derya Büyükuncu, “Survivor yarışmasında şampiyon olduktan daha sonra InStyle’la buluştu Başarılı sporcu, hayata dair yeni planları ve oyunculuğa atacağı birincil adımla adından daha uzun vakit söz ettireceğe benziyor 1548654865 1548654865 deryabuyukuncuoyuncuoluyor5c4e9916de3c8deryabuyukuncuoyuncuoluyor5c4e9916de3c8 deryabuyukuncuoyuncuoluyor5c4e9916de3c8 Disipline bakışınızla başlayalım mı konuşmaya? ınanılmaz bir iç disiplinim var, dolayısıyla ne süre ne yapacağımı biliyorum; uyumak, eğlenmek gibi her şeyim planlıdır Bu konuda şansım, tekrar tekrar iyi sporcularla bir arada olmamdı ıyi sporcu olmalarının yanı sıra her birinin dünyanın ayrı yerlerinden geliyor olması ve bizim aralıksız iç içe olmamız bana bambaşka disiplinleri de gözlemlemek adına çok şey kattı 25 senedir ulusal takımdayım, ülkemi temsilcilik etmenin bilincinde olduğum için her zaman şunu düşünmüşümdür: Birisi bir iş yaptıysa sevmesen bile saygı duymak zorundasın Hayata karşı ağırbaşlı olduğunuz muhakkak fakat kendinize aleyhinde da daima böyle misiniz? Yoksa aksine, içinizde fırtınlar koptuğunu söyleyebilir miyiz? Hayatta doğru, saygılı, sabırlı, sakin ve anlayışlıyım Bu özelliklerimi seviyorum fakat belki de bu özelliklerimden ötürü bir takım şeyleri fazla içime atıyorum Sanırım azıcık inatçı bir yapım olduğu için de kendimi artı yıpratıyorum şarjım da, deşarjım da kendimde diyebilirim ABD SAYFASI 2 YIL SONRA KAPANIYOR Sıklıkla Amerika seyahatleriniz oluyor İstanbul’daki kısıtlı vakitlerde neler yapıyorsunuz? şimdilik senenin yarısını İstanbul’da, geri kalanını Amerika’da geçiriyoruz ama iki yıl sonra adamakıllı burada olacağız İstanbul’un trafiğinden değil fakat Boğaz’ından olağanüstü keyif aldığımı söyleyebilirim Ben yengeç burcuyum, o yüzden suya yakın olmam lazım Uçaktan iner inmez hemencecik kendimizi Ortaköy, Bebek tarafına atıyoruz Eminönü’nün kalabalığını, insanlarla iç içe olmayı özlüyoruz Amerika’da eşimle tek başımıza yaşadığımız için buraya döndüğümüzde ailelerimizle vakit aşmak bize çok iyi geliyor Küçük yaşlardan bu yandan spor yapıyorsunuz, bu koşul sizi çocukken sokakta oyun oynamaktan alıkoyuyor muydu? Bir Zamanlar PlayStation falan olmadığı için herkes top oynamaya ve bisiklete binmeye çıkardı fakat ben beş yaşından beri yüzdüğüm için daha disiplinli ve planlı bir çocukluk geçirdim Devamlı yarışlar oluyordu ve daha iyisini olabilmek icin antrenmanları kaçırmamaya çalışıyordum Erken kalkmayı, sürükleyici beslenmeyi, hafta sonlarımı ona kadar değerlendirmeyi öğrendim Okul ve antrenmanı beraber yürüttüğüm için zamanı dürüst kullanmaya alıştım Bu hayatımın her aşamasında bana olumlu katkı sağladı “SURVIVORDA OYUNDAN ÇOK INSANLAR YORUYOR “Survivor sizin için nasıl bir deneyimdi? “Survivorın çok hoş bir macera olacağını düşünüyordum Sırası Gelmişken birtakım fikirlerim vardı tabii fakat bazıları oldu, bazıları olmadı Mesela kendi adıma bu kadar uzun süreceğini varsayım etmiyordum Kazanmayı istiyordum fakat bunu bir beklenti haline getirmemiştim ınsanların senelerdir duyduğu bir Derya Büyükuncu adı vardı ama “Survivor doğruca hakiki beni tanıdılar En büyük kazancım Türk halkı oldu diyebilirim ve bu benim için çok değerli bir şey 30 sene hiçbir karşılık beklemeden yalnızca bunun için çalışan bir sporcuyum ve nihayet başardım id Bir önerge gelecek olsa tekrar “Survivora gider misiniz? Yakın zamanda gitmeyeceğim belirlenmiş O psikolojiye bu dek yakın zamanda bitmiş giremezsiniz çünkü Orada oyunlardan çok, halk seni zorluyor Her Hâlükarda o kadar bir önerge gelecek olsa önemli önemli, uzun uzadıya tartıp düşünür sonradan karar veririm Sizin hakkınızda öyle bilinmeyen bir şeyi bizimle paylaşabilir misiniz? Yıllardan bu yana Chicago Bulls ve dolayısıyla da sağlam bir Micheal Jordan fanıyım Yaklaşık Olarak 10 yaşından beri onu ve hayatını takip ederim Kitaplarını okudum, hayat felsefesini seviyorum 1996’da Chicago Bulls, birazcık da Jordan’ın baştan sona şampiyon olduktan daha sonra; sağ omzuma Jordan’ın iki bacağı açık, tek elle smaç yaparkanki ünlü siluetini vurma yaptırdım MÜMKÜN OLDUĞU DEK EKSIK GİYİNMEYİ SEVERİM Giyim tarzınızı nasıl tanımlarsınız? Olasi olduğu dek az giyinmeyi seviyorum Rahatıma çok düşkünümdür giyimde Spor giyinirim lakin yeri geldiği vakit da şık kombinler yaparım Açık ve canlı renklere takıntılı olduğumu söyleyebilirim Hatta eşim Zehra’nın da renkli giyinmesini isterim şort, polo yaka tişört giymeyi severim Beyaz, mavi, siyah ve kırmızı renklerin ağırlıkta olduğu bir gardırobum var Carrera güneş gözlüklerim olmadığı süre mutsuz bir adamım! “Survivorda en zorlandığım şey onun eksikliğiydi Hayatta giymem dediğiniz bir şey var mı peki? Herzamanki karoser ölçülerinde olmadığı için fazla gizli şeyleri sevmiyorum Mesela skinny jean’ler bayağı ölçülerdeki bedenlere göre yapıldığı için fazla zorluyor bedenimi Ayaklarım 48 numara olduğu için de alışverişte çok problem yaşıyorum SALATASINI BİTEREMEDİ AŞIK OLDUĞUNU ANLADIM Eşinize aşık olduğunuzu nasıl anladınız? Zehra’yla ilk tanıştığımızda “Gözlerin fazla güzel deyip duruyordum fakat o zamanlar dost olarak görüyordum onu Tanıdıkça ve birlikte süre geçirdikçe onun için coşku duymaya başladım Zehra: Bir buluşmamızda salata yiyordu ve bitiremedi Bir sporcu olarak salatayı bitirememesinden anladım bana aşık olduğunu! Son olarak yeni dönem için planlarınız neler? Şu sıralar en yeni kararım oyuncu olmak Amerika’da oyunculukla ilgili eğitim alacağım Gider gitmez başlayacağım çalışmaya ınsanların karşısına iyi çıkmalıyım, dolayısıyla bu konuda iyi bir önerge bekleyeceğim Hiç acelem değil KADINLAR ONUN HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYOR? ÖZGE ULUSOY: Derya benim için bir arkadaş Onun örnek insan, örnek benzeşen olduğunu düşünüyorum TAÇMİN TÜMER: Derya “adamsın diyebileceğim tek adam Bir ilişkide art niyet varsa, kadınlar bunu hisseder Derya için ben kardeş gibiyim Bu böylece net oysa Adada bana en fazla yardımı olan kişiydi Onun gibi birini tanıdığım için çok mutluyum ZEHRA BÜYÜKUNCU: Derya Allah’ın bana verdiği, hayal edemeyeceğim kadar güzel bir armağan Dilediğimin fazla ötesinde bir insan Hayatımda olduğu için tekrar tekrar şükrediyorum İyi günde, fena günde yanımda olacağını hissettirmesi, bu güveni vermesi beni fazla mutlu ediyor, kendimi özel hissediyorum Onun mutluluğu, gözlerinin içinin gülmesi her şeyden önemli çünkü iyilikleri, güzellikleri hak eden bir kalbi var  

Üst Alt