Son Konu

Benden Hoşlanıyor mu ?Kendi Kendime Damat mi Oluyorum ?

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Merhaba sevgili arkadaşlar,

Benim bi sorunum vardı daha önce anlatmıştım size,bi kızı seviyrdm karşlksız ya sölicektim ya unutacaktım ben şiddet olanı seçip unuttumAma şuanki konumuz bu yok

Benden 2 snf altta okuyan bi kız varBaşlarda hiç ama hiç dikkatimi çekmemiştiTaaa oysa bi yarışmaya değinBu yarışmada 4 ksi vardık,ben ve o kızda vardı 4 birey içindeBen buna başlarda öle şakasına sen pozitif bi katkın yok öle geliyosun felan diye takldım(takılmz olaydm)Bu bana trip atar şeklde baktı,daha sonra devam ettirdi bu bakıslarını İşte derken ben yarışmayı sevmediğim içn attırdım kendimi sonra bnlar bi tur kazandırlar ve öteki tur kaybettiler bu 2sndede tenefüste beni görp knstu kaybettik,kazandık diye felanBen bnları ciddiye almadım cnkü o sıra hala ben bişiler hissetmiyordmSonra tenefüste bi 2 kez slm verdiBenmde dkkatimi cekmeyi başardı kendisineSonra bende az takılayım dedim,yazılılara girerken kalem alıyordm snflardan,bu sefer gdip bndan istedimKonustuk felan aldm kalemi grdm snava,uğrlu geldi kalemn felan dedimErtesi gün gene gdip bndan kalem almaya gttm,dedim kalemn uğrlu geldi gene verirmisn felan,o da dedi şanslı olan kalem değil benimdir dediSonra tenefüslerde kesmeler felan Geçen gn yine kalem aldm bndan,sonra ckısta servisn önünde beklyirdu beni,verdim kalemiSonra durağa dru bu arada bnun servisi önmden gecti,ben aradım bnu,servis gecti bi baktm bu arkasını dönmüş serviste bana bakıyor anlamlı manalıBende güldüm işteBgnde yine gdp kalem aldm cksta ben bekledm bnu,erken ckmıstımVerdim kalemini işte tşkkr etme felan,bu gene srvisten gidene dek baktı banaKafam karışık,çıkamıyom içndenKızdan hoşlanmaya başladım,Aşık olmalımıyım acaba?

Sizce kız bana karşısında bişi hissediyormudur,yahut kendi kendime mi güvey oluyorum ?

Diceksnz sen gidp defalarca kalemmi istyorsn,ben gidp onla knsmak içn kalem istyom ondan bilerekteneffüslerde 34 arkadaşyla dolaşıyor bende gidp konsmaya ceknyom öle olncaAma ben bndan bi keresne kalem alrken,masasının üstnden gdp aldm bda kapıda kız arkdsyla konusuyorduÖlemi felan seviyormusn die söz dydmBen kpdan gecnce sustular

Siz söleyin bakaym bu kız benden hoşlanıyormudur ? Yahut kendi kendime damat mi oluyom ?Ve ne yapmalıyım

Üst Alt