Son Konu

Eidos Montreal Yeni Oyunu Guardians of the Galaxy'i Gösterdi!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
content_60c6636ba7ad9_71876.jpg

Square Enix'in yaz gösterimi başladığı zaman hemen bombayı patlatacağını bilmediğimden Guardians of the Galaxy oyununu görünce şok oldum. Dijital bir fragman bile heyecan yaratmak için yeterli olacakken oyundan epey geniş bir oynanış videosu da yayınlandı. Şunu hemen söyleyeyim ki ilk izlenimim oyunun gerçekten harika gözüktüğü yönünde. Avengers ile birlitke çok büyük hüsran yaşamışken Guardians of the Galaxy o aradığımız Marvel Oyunu boşluğunu dolduracak gibi gözüküyor.

Oyunda Guardians of the Galaxy ekibi yer alsa da en azından ilk etapta sadece Star-Lord ile oynayabileceğiz. Bu normal şartlarda can sıkıcı bir durum olabilirdi ama oynanıştan anladığımız üzere ekip her zaman bizimle. Üstüne tüm ekibe komutlar verip dövüş sistemini çeşitlendirmek de bizim elimizde. Ben oyundan haberlere gelmeye başladığı zaman bir Avengers faciası daha yaşayacağımızdan çok korkuyordum. Neyse ki bu oyun tek kişilik ve hikayeyi temele alacakmış gibi gözüküyor. Tam da istediğimiz şey!

Oyundan yayınlanan videolarda ayrıca şunu da gördük ki diğer ekip üyeleriyle sohbetin dibine vurabiliyoruz. Bunlar olurken vereceğiniz kararlarda ekip üyeleriyle aranızı açabilir, mesela Rocket'i fırlatmaya karar verirseniz haklı olarak size bozuluyor. Bu gibi çokça detayı ve Galaksinin Koruyucuları arasındaki dinamikleri keşfetmek için oyunu sabırsızlıkla bekliyoruz. 26 Ekim günü PS5, PS4, Xbox Series X/S ve PC'ye çıkış yapacak oyundan beklentilerimiz çok yüksek. Bu sefer üzme bizi Square Enix!

Üst Alt