Son Konu

Sony'den Game Boost İçin Logolu Tanıtım Videosu

seocu

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
sony-playstation-5-in-game-boost-ozelligi-icin-logolu-tanitim-videosu-yayinladi-1620292320.jpg

Japonya merkezli teknoloji devi Sony, PlayStation 5'in özellikleri ortasında "Game Boost"tan bahsetmişti. Bu özellik, PlayStation 4 için geliştirilmiş eski oyunların PlayStation 5'te çok daha düzgün bir performans sunmasını sağlıyordu. Bilhassa ilgili yeni bir tanıtım görüntüsü yayınlayan Sony, Game Boost özelliğinin logosunu da oyunseverlerin beğenisine sundu.

Sony'nin Game Boost özelliği için hazırladığı tanıtım görüntüsü, özelliğin neler sunduğuna dair ayrıntılı bir açıklama yapmıyor. Aslında kelam konusu görüntü, sadece 20 saniye. Bu bağlamda God of War ve Ghost of Tsushima üzere oyunlardan saniyelik kesitler sunan geliştiriciler, bu eski oyunların PlayStation 5'te çok daha âlâ bir performans sunacağını söylüyorlar.

Game Boost özelliğinin logosu ise bu türlü görünüyor

fa1aa888d45fccd95dcdf5b8b34a04c0f02d67ad.jpeg

Sony'nin Game Boost için bir logo tanıtmış olması, şirketin bu özelliği markalaşma yoluna gittiğini gözler önüne seriyor. İşin değişik yanı, şirket bir müddettir bu durumu sahiden de önemsiyor ve görünen o ki Sony, PlayStation 5'te sunduğu özellikleri birbirinden ayırarak tanıtmak ve bu özellikleri birer marka haline getirmek istiyor.

Bu ortada, PlayStation 5'in Game Boost özelliğinin PlayStation 4 için geliştirilmiş tüm oyunları desteklemediğini söylemek gerek. Lakin şirket, önümüzdeki periyotlarda yapacağı çalışmalarla bu durumu değiştirebilir. Bunun için oyunlar üzerinde çalışması gereken Sony, böylelikler yüzlerce oyun için Game Boost takviyesi sunabilir. Fakat bu türlü bir şeyin gerçek olup olmayacağını vakit gösterecek.

Üst Alt