Son Konu

Metrobüste 'Bacak Bacak Üzerine Attın' Kavgası: Birbirlerinin Yüzüne Tükürdüler!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-58fc47343b3ce9d0f5b8bc82c6f811c930cc5042.jpg

İstanbul'da metrobüste bayan ve erkek yolcunun "bacak bacak üzerine attın" arbedesi kameralara yansıdı. Tartışmanın büyümesiyle birlikte bayan ve erkek yolcu birbirlerinin yüzüne tükürdü.

İHA'ya nazaran olay dün akşam saatlerinde Beylikdüzü istikametine seyreden metrobüste yaşandı. 

Karşısındaki kişinin bacak bacak üzerine atarak oturmasından rahatsız olan bayan yolcu, erkek yolcuya reaksiyon gösterdi. Yerini değiştiren bayan, daha sonra erkek yolcuyla tartışmaya başladı. Karşılıklı hakaretleşmenin yaşandığı tartışmada bayan yolcu, “Terbiyesiz, karşına geldim oturuyorum. Ya esasen bu saygısızlık. Ben bir bayanım, senin karının kızının yanında bu türlü otursunlar" diyerek reaksiyon gösterdi. 

Erkek yolcu ise saygısızlık yapmadığını, yalnızca bacak bacak üzerine attığını söyleyerek bayana reaksiyon gösterdi. Tansiyon yükselince olaya metrobüste bulunan öbür yolcular müdahale etmek zorunda kaldı. Gergin anlar, bir yolcunun cep telefonu kamerasına yansıdı.

Üst Alt