Son Konu

MasterChef Emre Büber'den dikkat çeken sözler: Beni yarışmadan soğuttu

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
masterchef_emre_buberden_dikkat_ceken_yorum_basari_mobingle_olmaz_1641471097_7605.jpeg

Geçtiğimiz haftalarda MasterChef Türkiye'den elenerek yarışa veda eden başarılı yarışmacı Emre Büber hakkında elenmesi ile alakalı argümanların gerisi arkası kesilmiyor. orum yapan takipçisine verdiği karşılıkla dikkat çekti. "MasterChef'te şef gömleği sana yakışırdı" yorumuna karşılık veren Büber, "Başarı emekle olur. Lafla, mobingle değil. Bırakalım gömleklerini giyip hevesini alsınlar" dedi.

Masterchef Türkiye'nin argümanlı yarışmacıları ortasında yer alan Emre Büber, geçtiğimiz haftalarda müsabakaya veda etti. Uzun bir müddet elenmeyi kendisinin istediği istikametinde argümanlar ortalıkta dolandı. Yemek tanımı verdiği görüntüleri YouTube kanalında yayınlamaya başlayan Büber, bir takipçisinin yorumu üzerine yarış hakkında dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

"ONLAR HEVESLERİNİ ALSINLAR"

Emre Büber, bir takipçisinden gelen "Ah Emrem ah... Şuan MasterChef izliyorum biri ceket giyecek. İzlerken hüzünlendim biraz. Ne de çok yakışırdı üstüne isminin olduğu şef gömleği" yorumuna karşılık verdi. Eski yarışmacı takipçisine şu cevabı verdi:

"Sağ olsun benim dünya çapı başarılı restoranlarda çok hoş adımın olduğu önlüklerim oldu. Hem de bunları aşçılık okulu yahut bir eğitimim olmadan aldım. Gurbet elde kendi başıma başardım. Muvaffakiyet emekle olur lafla mobingle değil. Kimsenin önüne hiçbir vakit taş koymadım, koymam da. Bırakalım giysinler önlüklerini hevesini alsınlar kimileri."

Yorumu reaksiyon çeken yarışmacı Instagram hesabından yeni bir paylaşım yaparak "Bu yorumuma çok reaksiyon gösterildi. Ben orada isim belirtmedim ve yorumu yazarken de kimin önlük aldığını bilmiyordum. Üzerine alınanlar olduğu demek ki mobing uyguladıklarını düşünüyorlar. Beni müsabakadan soğutana gelsin" sözlerini kullandı.

Üst Alt