Son Konu

Şarkıcı Doğuş'un ikizleri Arda ve Arın kocaman oldu!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
unlu_sarkici_dogus_yeni_projesi_icin_kollari_sivadi_1616741323_7226.jpg

Doğuş'un 2016 yılının mayıs ayında dünyaya gelen ikiz oğulları var. Gözlerden uzak büyüyen Doğuş'un ikizleri Arda ve Arın şimdilerde 5 yaşında ve babalarının kopyası...

'Gamsız' ve 'Ben Sensiz Ne Yaparım?' üzere hit modüllerin bulunduğu, 1997 tarihli birinci albümü ile tanıdık Doğuş'u. Bir periyoda damga vuran isimlerden olan müzikçi Doğuş çıkardığı albümlerde geniş bir hayran kitlesine sahip olmuştu.

2014 yılında hayatını birleştirdiği eşi Azeri sunucu Xosqedem Hidayetqizi ile hoş bir evliliği olan Doğuş'un 2016 yılının Mayıs ayında dünyaya gelen ikiz oğulları var. Gözlerden uzak büyüyen Doğuş'un ikizleri Arda ve Arın şimdilerde 5 yaşında ve babalarının kopyası... İşte 46 yaşındaki güzel müzikçi Doğuş'un ikizleri Arda ve Arın...

EŞİNDEN ZAFER PAYLAŞIMI GELMİŞTİ!

2014 yılında müzikçi Doğuş ile evlenen Azerbaycan Türk'ü gazeteci Hoşkedem Hidayetkızı aldığı kararla gündem olmuştu. Snob Magazin'in özel haberine nazaran; Azerbaycan'da yaptığı programlarla reyting rekorları kıran Xosqedem Hidayetqizi, ülkesinin içinde bulunduğu durumu bir gazeteci olarak yakından takip etmek için cepheye gitmişti.

Çocuklarıyla birlikte Türkiye’ye gelmek yerine savaşın yaşandığı cepheye giden Xosqedem Hidayetqizi'nin bu kararı alkış toplamıştı. Azerbaycan'ın toprakları Dağlık Karabağı işgalden kurtarmasının akabinde bir zafer açıklamasında bulunan gazeteci, paylaşımında şu sözlere yer verdi:

'Zafer günümüzü kutluyoruz. Yıllardır düşman topraklarımızı işgal etti. Bu uğurda çok şehit verdik. Bu topraklar uğrunda nelerimizi yitirdik. Makus günler artık artta kaldı. Azerbaycan'ın zaferini kutluyoruz. Ben artık kentime, köyüme gideceğim. Yıllardır görmediğim köyüme gideceğim.'

Doğuş, eşinin bu aldığı karara hürmet duyarak, 'Eşimin ve Azerbaycan halkının tüm kalbimle yanındayım. Bana düşen bir vazife olursa da seve seve yaparım. Allah yardımcıları olsun.' diyerek takviye açıklamasında bulunmuştu.

Üst Alt