Son Konu

Ünlü oyuncu Deniz Uğur merhum eşinin acısını evlatlarıyla dindiriyor!

yasuo

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
unlu_oyuncu_deniz_ugur_merhum_esinin_acisini_evlatlariyla_dindiriyor_1613899347_2101.jpg

Hülya Koçyiğit'in sunumuyla ekrana gelen Sinema Üzere Hayatlar programına konuk olan ünlü oyuncu Deniz Uğur, elim bir olay sonucu hayatını kaybeden birinci eşinin acısını bastırabilmek için çocuklarından güç bulduğunu söyledi. Öte yandan Uğur, soyu Osmanlı'ya dayanan ve birçok değerli ismi bulunduran ailesini anlatacağı bir roman yazmayı planladığını da belirtti.

Son olarak Zalim İstanbul dizisinde rol alan oyuncu Deniz Uğur, usta sanatçı Hülya Koçyiğit'in sunduğu Sinema Üzere Hayatlar programına konuk oldu. Uğur burada, soyu Osmanlı'ya dayanan aile üyeleri hakkında bilgiler verdi ve o'nları anlatacağı bir roman yazacağını belirtti.

Ünlü birçok sanatkarın ve birinci Dünya Güzeli'miz Keriman Halis Ece'nin de bulunduğu aile üyeleri hakkında konuşan Uğur, 'Dedem 2. Abdülhamit'in kızı tarafından büyütülüyor. Avrupa'da eğitim alıyor. O sırada İsviçreli anneannemle tanışıyor. Baba tarafım da esasen muazzam bir sülale. İşte o bütün Neveser Kökdeş, Melek Kobra, Muhlis Sabahattin, Keriman Halis.... Osmanlı Sarayı'ndan geçen çok değişik bir hikaye. Bu öyküler ilham veriyor. Roman olarak yazdıktan sonra sinemaya uyarlamak istiyorum.' dedi.

ÇOCUKLARI GÜÇ VERİYOR

Birinci eşi oyuncu İsmail Hakkı Sunat'ı, yüksek tartışması sonucu komşusu tarafından vurulması sonucu kaybeden Uğur, yaşadığı bu acı olayın izlerini oğulları ve ikinci evliliğinden dünyaya gelen ikizleriyle atlattığını/atlatmaya çalıştığını söyledi. Asperger sendromlu olan büyük oğlu için 'meleğim' diyen Uğur, 'Bu tip çocukların en kıymetli özelliği palavra söylemiyorlar. O ve ikizlerim bana güç veriyor.' dedi.

Üst Alt