Son Konu

Engincan Ural kimi örnek alıyor? Tam bir fotoğraf tutkunu...

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
engincan_ural_fotograf_tutkunu_1573288088_3832.jpg

Sibel Can ve Hakan Ural’ın oğlu Engincan Ural, fotoğraf tutkunluğu ile gündeme geldi. Engincan, Ara Güler’in tarzından ve İstanbul’dan etkilendiğini dile getirdi.

Sibel Can’ın oğlu Engincan Ural, küçük yaşlarda merak sardığı fotoğrafçılığa, eğitim hayatının dışında aldığı kurslarla devam ediyor. Engincan Ural, her sanatçının bakış açısını dair olan kişisel görüşünü dile getirdi.

CYdF4_1573287654_5493.jpg

Engincan fotoğraf tutkunluğu ile alakalı,“Hayatımın her döneminde bir kameram oldu. Gezdiğim yerlerde makinemi elimden hiç düşürmedim. Fotoğrafçılık kurslarına katılarak gelişimimi tamamlamaya çalıştım. Varmak istediğim yeri şu an için bilmiyorum, sadece bunun keyfini yaşıyorum. Dünyayı dolaşmayı ve fotoğraflamayı seviyorum. Ama İstanbul bir başka... İstanbul tarihi ve özel bir ruha sahip” şeklinde konuştu.

iauiT_1573288152_1684.jpg

Engincan, ünlü fotoğraf muhabiri Ara Güler ile alakalı,“Ara Güler’e çok büyük saygım var. Ara Güler, İstanbul’un eski fotoğraflarını, o yıllarda yaşayan insanları bugünün bakış açısıyla yaşattı bizlere. ‘Ara Güler’in İzinde İstanbul’da Değişim’ temalı fotoğraf yarışmasına katıldım. Beni heyecanlandıran bir proje oldu ve kendimi denemek istedim" sözleriyle düşüncelerini dile getirdi.

DİĞER HABERLERİ;

Etiler'de objektiflere takılan Engincan Ural yine kıyafetiyle gündeme geldi. Araç içerisinde uzun süre bekleyişte olan Ural, beklemenin ardından siteye giriş yapabildi. Son zamanlarda giydiği kıyafetler ve ilginç tarzı ile gündemde yerini alan Ural, mini şortu ile dikkat etti.

CuGwq_1561618141_0958.jpg

Üst Alt