Son Konu

“Elon Musk’dan Neyim Eksik”: Bitcoin ve Kripto Para Dünyasında Yeni Bir Ses

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
metin-uca.jpg

Elon Musk’ı hepimiz biliyoruz. Öyle zamanlarda tweet’ler atıyor ki, bir anda özne haline getirdiği koin fiyat artışları yaşıyor.

Elon Musk’tan Geri Kalmamak

Belki size ilginç gelecek ama bu tür hamlelere kripto para dünyası alıştı artık. Öyle ki, bir tweet ile karşılaşır karşılaşmaz, hemen işlem yapmaya ve pozisyonlar açmaya çalışan artık binler belki de milyonlar var.

Musk’ın bu hamlelerini görüp de özenmemek mümkün mü? İşte bugün önemli bir isim Metin Uca ilginç bir paylaşım yaptı.

Paylaşımı İlginç Kılan

Paylaşımı ilginç kılan Metin Uca’nın ilk kripto para işlemini yapmış olması. Üstelik aldığı koin ise Avalanche.

Uca paylaşımında şöyle diyor:

“Elon Musk’dan neyim eksik. Deneme de olsa ben de kripto para işlemi yaptım. Yakın gelecekte nasıl düzenleme yapılacak bilmiyorum ama aldığım ilk para adı gibi “Çığ” olup karlılık mı yağdıracak yoksa “çığ” bizi önüne katıp sürükleyip bilinmeze mi götürecek. Siz de dikkatli olun”

Metin Uca’nın açıklamasına Avalanche projesinin başındaki isim olan Emin Gün Sirer’de “Avalanche’e hoşgeldin” şeklinde yanıt verdi.

Uca’nın açıklamasında hareketle Çığ manasına gelen koinin Avalanche olduğunu özellikle belirtelim. Diğer taraftan Uca’nın beklentilerine bakınca Avalanche’ten müthiş bir kar beklentisinin olduğu görülüyor.

Ancak Uca yine de tedbiri elden bırakmamış. O yüzden yatırımcıları uyarmayı da ihmal etmiyor.

Sonuç olarak Uca’nın paylaşımını görünce işte bizden de bir “Elon Musk çıktı” dememek mümkün mü?

Üst Alt