Son Konu

Ünlü sunucu Esra Erol’dan makyajsız paylaşım!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
izdivac_programinda_onlarca_kisiyi_evlendiren_esra_eroldan_dikkat_ceken_cikis_1613554951_2077.jpg

Ünlü sunucu Esra Erol, toplumsal medya hesabından uzun bir mühletten sonra makyajsız halini paylaşarak takipçilerini şaşırttı.

Hoş sunucu Esra Erol, Instagram hesabı üzerinden yaptığı makyajsız paylaşımla takipçilerini birbirine düşürdü. En doğal halini görenlerin kimileri "yüzün balon üzere şişmiş" derken kimileri da "ışıl ışılsın" diyerek ikiye bölündü. 

İŞTE ESRA EROL'UN O PAYLAŞIMI;

ANNESİ ABLASI ÜZERE DURUYOR!

Ekrana çıktığı günden bu yana gündüz jenerasyonunun en çok izlenen isimleri ortasında olan Esra Erol, yaptığı toplumsal medya paylaşımı ile gündemde. 38 yaşındaki hoş oyuncu, 61 yaşına giren annesinin doğum gününü paylaştığı fotoğrafla kutladı.  Paylaşımına, 'Bir yıl önce bugün 60 yaşını seni içime çeke çeke koklayarak öperek kutladım. Bu yıl öpmeye yanında olmaya korkuyorum. Sen sağlıklı ol yeniden rabbim nasip etsin yeniden kutlarız. Benim mücadeleci, fedakar bayanım...

İyi ki benim annemsin.
İyi kalplim'
notunu düştü.

Esra Erol'un paylaşımına çok sayıda, 'annen değil güya ablan' biçiminde yorumlar yapıldı.

Üst Alt